| Autor: redakcja1

Targi SIAL w Paryżu

W dniach od 16 do 20 października 2016 r. w Paryżu odbyły się targi rolno-spożywczych SIAL (Salon International de l'Alimentation; fra.: „Międzynarodowe Targi Żywności”).

Targi SIAL w Paryżu

Targi SIAL w Paryżu

SIAL Paryż to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez tego typu na świecie. Każdego roku targi cieszą się dużym zainteresowaniem.
 
Według danych organizatorów wystawy gromadzą blisko 7 tysięcy wystawców ze 100 krajów z całego wiata oraz ponad 155 tysięcy zwiedzających z 200 państw. W programie Targów znalazło się mnóstwo konferencji, debat oraz wywiadów poświęconych tematyce odżywania, zdrowia, zrównoważonego rozwoju, budowania relacji z klientem, innowacji i nowych trendów w branży.
 
Jak podaje FAMMU/FAPA, podczas tegorocznej edycji targów, wśród wystawców można było znaleźć ponad 160 polskich firm prezentujących swoją ofertę. Wśród nich, na powierzchni wystawienniczej przygotowanej przez ARR, znalazły się stoiska indywidualne 22 firm w hali narodowej. Polscy przedsiębiorcy mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniach z przedstawicielami firm chińskich oraz Coop de France AgroAlimentarie. Zaciekawienie zwiedzających wzbudzały polskie słodycze, przekąski i wyroby mleczne.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!