Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Targi SIAL w Paryżu

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach od 16 do 20 października 2016 r. w Paryżu odbyły się targi rolno-spożywczych SIAL...

W dniach od 16 do 20 października 2016 r. w Paryżu odbyły się targi rolno-spożywczych SIAL (Salon International de l'Alimentation; fra.: „Międzynarodowe Targi Żywności”).


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Targi SIAL w Paryżu

SIAL Paryż to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez tego typu na świecie. Każdego roku targi cieszą się dużym zainteresowaniem.
 
Według danych organizatorów wystawy gromadzą blisko 7 tysięcy wystawców ze 100 krajów z całego wiata oraz ponad 155 tysięcy zwiedzających z 200 państw. W programie Targów znalazło się mnóstwo konferencji, debat oraz wywiadów poświęconych tematyce odżywania, zdrowia, zrównoważonego rozwoju, budowania relacji z klientem, innowacji i nowych trendów w branży.
 
Jak podaje FAMMU/FAPA, podczas tegorocznej edycji targów, wśród wystawców można było znaleźć ponad 160 polskich firm prezentujących swoją ofertę. Wśród nich, na powierzchni wystawienniczej przygotowanej przez ARR, znalazły się stoiska indywidualne 22 firm w hali narodowej. Polscy przedsiębiorcy mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniach z przedstawicielami firm chińskich oraz Coop de France AgroAlimentarie. Zaciekawienie zwiedzających wzbudzały polskie słodycze, przekąski i wyroby mleczne.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Luty przyniósł jeszcze większy import rzepaku i oleju rzepakowego do Polski
 • Luty przyniósł jeszcze większy import rzepaku i oleju rzepakowego do Polski

  W styczniu i lutym tego roku zaimportowano do Polski 151.428 ton rzepaku (w tym 62.155 ton w styczniu), głównie z Czech, Słowacji i Rumunii. Jest to wynik prawie dwukrotnie większy niż przed rokiem.
 • Produkcja mięsa w Europie przesuwa się na wschód
 • Produkcja mięsa w Europie przesuwa się na wschód

  Przeobrażenia gospodarcze i polityczne powodują zmiany w każdej branży. Sektor mięsa w UE jest tego idealnym przykładem – stopniowo, ale nieustannie zmniejsza się produkcja w „starej UE”...
 • Rosnące ceny jaj
 • Rosnące ceny jaj

  W drugiej połowie 2017 r. wystąpiła bardzo silny zwyżkowy trend cen na unijnym rynku jaj. Przyczyną było wykrycie niedozwolonych substancji i wycofanie dużych partii jaj z handlu detalicznego w...
 • IUNG stwierdził wystąpienie suszy rolniczej
 • IUNG stwierdził wystąpienie suszy rolniczej

  IUNG-PIB zgodnie z wymogami Obwieszczenia opracował wartości klimatycznego bilansu wodnego dla wszystkich gmin Polski (2478 gmin) oraz w oparciu o kategorie gleb określił w tych gminach aktualny...
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl