Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
ROLTECHNIKA 2015. Natężenie innowacji, wiedzy i doświadczenia

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W 2015 roku Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKA oraz odbywający się w tym samym czasie XIV Festiwal...

W 2015 roku Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKA oraz odbywający się w tym samym czasie XIV Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka odwiedziło ponad 25 tys. osób. Wszystkich uczestników tego niezwykle oryginalnego wydarzenia, łączącego nowoczesne i dawne rolnictwo, porwała bogata ekspozycja maszyn i urządzeń, a także liczne kolekcjonerskie eksponaty.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


ROLTECHNIKA 2015

W dniach 22-23 sierpnia 2015 roku w Wilkowicach odbyła się X edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA oraz XIV Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. – Dwa dni pełne wrażeń, bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, wiele atrakcji dla kolekcjonerów i rodzin z dziećmi w postaci odrestaurowanych traktorów, tak w skrócie można podsumować jubileuszową odsłonę ROLTECHNIKI i Festiwalu – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ROLTECHNIKA.  – Oba te wydarzenia tworzą jedną z najbardziej fascynujących imprez polowych w naszym kraju, która od lat skutecznie promuje polską tradycję oraz zachęca do inwestycji w nowoczesny sprzęt rolniczy – dodaje.
 
Triumf Wystawy i Festiwalu
 
W ciągu dwóch dni wydarzenie na świeżym powietrzu odwiedziły tłumy, które z zaciekawieniem  przyglądały się licznych innowacyjnym ciągnikom i maszynom rolniczym oraz kulowym traktorom.  – Dla wielu uczestników udział w Wystawie i Festiwalu był nie tylko możliwością obejrzenia różnych modeli maszyn w jednym miejscu i czasie, ale powrotu do przeszłości, o której zazwyczaj myślimy z wielkim sentymentem – tłumaczy Łukasz Rachubiński. Duże zainteresowanie ze strony zwiedzających zadowoliło także i samych wystawców, którzy odbyli wiele obiecujących rozmów biznesowych. Opinie te świadczą o tym, że kolejna edycja Wystawy i Festiwalu była udana.


 
(kliknij, aby powiększyć)

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:
Precyzyjny Gospodarz podczas Targów Roltechnika w Wilkowicach 2015


Więcej galerii znajdziesz w dziale "galerie rolnicze"
Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl