| Autor: mikolaj

ROLTECHNIKA 2015. Natężenie innowacji, wiedzy i doświadczenia

W 2015 roku Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKA oraz odbywający się w tym samym czasie XIV Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka odwiedziło ponad 25 tys. osób. Wszystkich uczestników tego niezwykle oryginalnego wydarzenia, łączącego nowoczesne i dawne rolnictwo, porwała bogata ekspozycja maszyn i urządzeń, a także liczne kolekcjonerskie eksponaty.

ROLTECHNIKA 2015. Natężenie innowacji, wiedzy i doświadczeniaROLTECHNIKA 2015

W dniach 22-23 sierpnia 2015 roku w Wilkowicach odbyła się X edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA oraz XIV Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. – Dwa dni pełne wrażeń, bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, wiele atrakcji dla kolekcjonerów i rodzin z dziećmi w postaci odrestaurowanych traktorów, tak w skrócie można podsumować jubileuszową odsłonę ROLTECHNIKI i Festiwalu – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ROLTECHNIKA.  – Oba te wydarzenia tworzą jedną z najbardziej fascynujących imprez polowych w naszym kraju, która od lat skutecznie promuje polską tradycję oraz zachęca do inwestycji w nowoczesny sprzęt rolniczy – dodaje.
 
Triumf Wystawy i Festiwalu
 
W ciągu dwóch dni wydarzenie na świeżym powietrzu odwiedziły tłumy, które z zaciekawieniem  przyglądały się licznych innowacyjnym ciągnikom i maszynom rolniczym oraz kulowym traktorom.  – Dla wielu uczestników udział w Wystawie i Festiwalu był nie tylko możliwością obejrzenia różnych modeli maszyn w jednym miejscu i czasie, ale powrotu do przeszłości, o której zazwyczaj myślimy z wielkim sentymentem – tłumaczy Łukasz Rachubiński. Duże zainteresowanie ze strony zwiedzających zadowoliło także i samych wystawców, którzy odbyli wiele obiecujących rozmów biznesowych. Opinie te świadczą o tym, że kolejna edycja Wystawy i Festiwalu była udana.


 
(kliknij, aby powiększyć)

Czytaj dalej na następnej stronie...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!