Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Rusza druga edycja Agro Akademii

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Bank BGŻ BNP Paribas już po raz drugi organizuje unikalny na rynku cykl konferencji Agro...

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz drugi organizuje unikalny na rynku cykl konferencji Agro Akademia, skierowany do przedsiębiorców z branży Agro. Spotkania w ramach Agro Akademii zaplanowane zostały na styczeń oraz luty 2017 r.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Podczas Agro Akademii bankowi analitycy rynków rolnych i współpracujący z Bankiem BGŻ BNP Paribas eksperci z różnych dziedzin, dzielą się obiektywną wiedzą na aktualne tematy dotyczące polskiego rolnictwa. Bank zaprasza na spotkania rolników-przedsiębiorców zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy i wykorzystaniem jej w prowadzeniu własnego biznesu.
 
Tematyka tegorocznej edycji Agro Akademii poświęcona będzie szeroko rozumianemu bezpieczeństwu finansowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 10 stycznia w Olsztynie, a jego głównym tematem będą tendencje na rynkach rolnych. Kolejne zjazdy, odbędą się w kilkudniowych odstępach czasowych, podczas ich trwania będzie można wzbogacić swoją wiedzę o z rynków m.in. mleka, wieprzowiny, owoców i warzyw. Główne tematy będą podejmować specjaliści ds. analiz, Marta Skrzypczyk, Magdalena Kowalewska i Paweł Wyrzykowski oraz Michał Koleśnikow, dyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych, Sektorowych i Rynków Rolnych.
 
W tym roku, na spotkania Agro Akademii będzie można przybyć do Olsztyna, Gniewu, Płocka, Leszna, Buska-Zdroju, a także Siedlec. Głównym prowadzącym wszystkie poszczególne zjazdy, będzie Bogdan Sawicki, prezenter radiowy i telewizyjny.

 
UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona, udział po potwierdzeniu mailem z systemu rezerwacyjnego. Swój udział można zgłosić na stronie www.agroakademia.pl

Przejdź na następną stronę, gdzie znajdziesz program Agro Akademii...


1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +4 pkt. razem głosów: 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl