| Autor: redakcja1

Rusza druga edycja Agro Akademii

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz drugi organizuje unikalny na rynku cykl konferencji Agro Akademia, skierowany do przedsiębiorców z branży Agro. Spotkania w ramach Agro Akademii zaplanowane zostały na styczeń oraz luty 2017 r.

Rusza druga edycja Agro Akademii
Podczas Agro Akademii bankowi analitycy rynków rolnych i współpracujący z Bankiem BGŻ BNP Paribas eksperci z różnych dziedzin, dzielą się obiektywną wiedzą na aktualne tematy dotyczące polskiego rolnictwa. Bank zaprasza na spotkania rolników-przedsiębiorców zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy i wykorzystaniem jej w prowadzeniu własnego biznesu.
 
Tematyka tegorocznej edycji Agro Akademii poświęcona będzie szeroko rozumianemu bezpieczeństwu finansowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 10 stycznia w Olsztynie, a jego głównym tematem będą tendencje na rynkach rolnych. Kolejne zjazdy, odbędą się w kilkudniowych odstępach czasowych, podczas ich trwania będzie można wzbogacić swoją wiedzę o z rynków m.in. mleka, wieprzowiny, owoców i warzyw. Główne tematy będą podejmować specjaliści ds. analiz, Marta Skrzypczyk, Magdalena Kowalewska i Paweł Wyrzykowski oraz Michał Koleśnikow, dyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych, Sektorowych i Rynków Rolnych.
 
W tym roku, na spotkania Agro Akademii będzie można przybyć do Olsztyna, Gniewu, Płocka, Leszna, Buska-Zdroju, a także Siedlec. Głównym prowadzącym wszystkie poszczególne zjazdy, będzie Bogdan Sawicki, prezenter radiowy i telewizyjny.

 
UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona, udział po potwierdzeniu mailem z systemu rezerwacyjnego. Swój udział można zgłosić na stronie www.agroakademia.pl

Przejdź na następną stronę, gdzie znajdziesz program Agro Akademii...

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!