| Autor: redakcja1

Spotkajmy się na AGROTECH 2019

W dniach 15-17 marca bieżącego roku na Targach Kielce odbędzie się 25.edycja kultowej wystawy techniki rolniczej.

Spotkajmy się na AGROTECH 2019
Setki ton najnowocześniejszego sprzętu, lśniące nowością ciągniki oraz sami liderzy globalnego rynku już przygotowują się na AGROTECH 2019 – największe w Polsce targi techniki rolniczej organizowane w halach wystawienniczych.

AGROTECH, co roku, w sposób kompleksowy oferuje wszystko, co niezbędne jest do prowadzenia gospodarstwa rodzinnego i tego wielkoobszarowego na miarę XXI wieku. Najnowszej generacji ciągniki, wszelkie maszyny rolnicze, narzędzia i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz środki do produkcji rolnej takie jak: nasiona, środki ochrony, nawozy i pasze – zgromadzone w jednym miejscu. Do tego szerokie grono zarówno wystawców jak i odwiedzających, co gwarantuje nawiązywanie owocnych i trwałych relacji biznesowych.

Stabilna pozycja, pewne kontakty, liderzy branży – oto atuty AGROTECHU

Swoją silną i stabilną pozycję na rolniczym rynku Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH budowały przez ćwierć wieku. Oprócz liczby zwiedzających rangę wystawy podkreśla obecność przedstawicieli polskiego rządu i największych firm rolniczego świata - zarówno zagranicznych jak i krajowych. Miarą popularności wystawy są także wizyty zagranicznych delegacji.

Rolniczy eksperci na wyciągnięcie ręki

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH nie istnieją bez zastrzyku świeżej wiedzy z różnych rolniczych obszarów – od przepisów, po merytoryczne konferencje i konsultacje z ekspertami oraz warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach. Prelegentami są przedstawiciele czołowych instytucji i instytutów rolniczych w Polsce, a także najważniejsze stowarzyszenia i organizacje branżowe. Tradycją AGROTECHU są także Złote Medale Targów Kielce przyznawane na uroczystej gali – za najlepsze produkty prezentowane na targach.

Wszystko o przemyśle drzewnym podczas LAS-EXPO

Od 18 lat targom AGROTECH towarzyszy ekspozycja Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Gromadzi ona między innymi: narzędzia, urządzenia i maszyny do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami, ochronę przeciwpożarową, szkółkarstwo, nasiennictwo, hodowlę i użytkowanie lasu, nowoczesne systemy informatyczne, mapy, porusza także zagadnienia gospodarki łowieckiej. Ekspozycja prezentowana jest zarówno w halach, jak i na terenie zewnętrznym, gdzie na żywo można obserwować jak działają urządzenia i maszyny.


Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!