| Autor: redakcja1

Targi AGRO-PARK liderem spotkań branży na wschód od Wisły

W dniach 26-27 października odbyły się Targi Rolnicze AGRO-PARK organizowane przez Targi Lublin oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. W dwóch halach wystawienniczych spotkali się przedstawiciele branży – producenci rolni, właściciele gospodarstw, firmy handlowe, dystrybutorzy z wystawcami wydarzenia.
Dwa dni intensywnych spotkań to efekt wielomiesięcznych przygotowań i kampanii promocyjnej, która dała zaskakujące efekty. Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Łukasz Rachubinski, dyrektor Targów AGRO-PARK. Zanotowaliśmy 80% wzrost liczby zwiedzających w porównaniu do ubiegłego roku. Takie statystyki to powód do dumy, a jednocześnie wysoka poprzeczka i oczekiwania w stosunku do edycji 2014.
 
Po raz kolejny powierzchnię ekspozycyjną wypełniła oferta maszyn i urządzeń dla rolnictwa, traktorów, sprzętu inwentarskiego, maszyn sadowniczych, uprawnych i transportowych. Nie zabrakło też nawozów, środków ochrony roślin, a także oferty przechowalniczej – silosów, chłodni czy opakowań do warzyw i owoców. - Docierają do nas niezwykle pozytywne opinie zarówno wystawców jak i zwiedzających – mówi project manager Mirosław Maciej Wituch. – Dzięki konstruktywnej weryfikacji profesjonalistów wiemy, że z roku na rok impreza zwiększa swój potencjał wśród wydarzeń branżowych – dodaje.
 
Tegoroczną edycję odwiedzili goście z regionów całej wschodniej Polski od Ełku i Olsztyna po dalekie zakątki Podkarpacia, a także przedstawiciele sektora z zagranicy. Zainteresowanych przyciągnęła przede wszystkim szeroka oferta wystawiennicza. Głodnych wiedzy skusił bogaty program wydarzeń poruszający najbardziej aktualne zagadnienia branży. Programowy magnes przyciągnął znaczącą liczbę zwiedzających, którzy wypełnili po brzegi sale na szkoleniach, konferencjach i warsztatach.

Zobacz relację z Targów AGRO-PARK 2013 w Lublinie
 
AGRO-PARK jako lider wydarzeń rolniczych na wschód od Wisły kolejny raz pozytywnie zaskoczył i zyskał przychylność branży. Z niecierpliwością czekamy na edycję 2014.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!