Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Podsumowanie Targów AGROTECH i Las-Expo 2014

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach od 7 do 9 marca 2014 roku na terenie Targów Kielce odbywały się XX Międzynarodowe...

W dniach od 7 do 9 marca 2014 roku na terenie Targów Kielce odbywały się XX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH i XIII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las-Expo.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


To szczególne wydarzenie w wystawienniczym kalendarzu targów zostało zapoczątkowane oficjalnym otwarciem, które odbyło się w obecności Zofii Szalczyk z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Ponadto udział w nim brali również: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, wojewoda świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba oraz wiele innych znamienitych osobistości.
 
Podczas XX Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, na stoiskach 600 wystawców z Anglii, Austrii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Korei Południowej, Litwy, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Turcji, Włoch i Polski można było obejrzeć najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia niezbędnych w gospodarstwach rolnych. Wystawa miała powierzchnię blisko 60 tysięcy metrów kwadratowych. Według oraginizatorów na tegoroczny AGROTECH przybyło rekordowe 58 500 osób.
 
Każdy z przybyłych miał również możliwość udziału w konferencjach, debatach i seminariach związanych z „Możliwościami rozwoju oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii w rolnictwie i na obszarach wiejskich”, czy też dowiedzieć się o możliwościach rozwoju rodzinnych gospodarstw poprzez wykorzystanie środków z WPR 2014-2020, a także o rozwoju naturalnych technologii w produkcji bezpiecznej żywności. Stoiska zwiedził m.in. wiceminister rolnictwa Mongolii. Swoją działalność na targach zainaugurowała Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych. Wystawie AGROTECH towarzyszyło także wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Wśród nich między innymi wręczenie Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, prestiżowej statuetki Maszyna Rolnicza Roku czy Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.

Sporym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Portalu Gospodarz.pl, gdzie można było nabyć ciekawe i zabawne gadżety, a także najzwyklej w świecie porozmawiać z naszymi Redaktorami zarówno o bieżącej sytuacji w kraju i na świecie, jak również o zmianach jakie zaszły na portalu na przełomie już tych kilku lat. Dziekujęmy także za miłe słowa, uśmiech i pomysły na dalsze nasze działania.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z AGROTECH 2014, którą tradycynnie znajdziecie poniżej.

 
Niezwykle istotnym punktem wystawy była gala prestiżowych nagród, wśród których znaleźli się następujący laureaci:
 
1. Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi:
  • AGRALEX Aleksander i Jacek Lubińscy z Redła za całokształt działań związanych z produkcją oraz dostawą maszyn i obiektów dla przemysłu zbożowego

Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2

Google+


źródło:
Targi AGROTECH i LAS-EXPO Kielce cz.2


Gala na targach AGROTECH i LAS-EXPO


Więcej galerii znajdziesz w dziale "galerie rolnicze"
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0
2014-03-13 09:48:39, napisał: StaszekS

Byłem i widziałem, pozdrawiam cały autobus którym jechałem.


2014-03-11 13:33:45, napisał: mikolaj

Jest już część 2. Łącznie ponad 1000 zdjęć z Kielc.


2014-03-11 10:28:00, napisał: minister_kopek

A kiedy część 2 się pojawi? Bo targi już 2 dni temu się skończyły.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl