| Autor: redakcja

Targi Agrotech Kielce w listopadzie 2020

Targi AGROTECH oraz LAS EXPO odbędą się od 6 do 8 listopada 2020 roku. Po przeanalizowaniu kalendarza zarówno Targów Kielce jak i podobnych wydarzeń w kraju i w Europie, jako najlepsze rozwiązanie wybraliśmy nadchodzącą jesień. Podjęcie ostatecznej decyzji determinuje analiza potrzeb Klientów.

Targi Agrotech Kielce w listopadzie 2020
O powodach kolejnej zmianie terminu targów Agrotech Kielce dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce 

Dotychczasowe poluzowanie obostrzeń w kraju wynikających z szerzącego się w świecie i w Polsce wirusa SARS-CoV-2 nie zmienia trwającej od marca trudnej sytuacji branży targowej. Zakaz organizacji imprez wystawienniczych wyklucza odbycie się  XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XX Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO od 19 do 21 czerwca tego roku. 
Po przeanalizowaniu kalendarza zarówno Targów Kielce jak i podobnych wydarzeń w kraju i w Europie, jako najlepsze rozwiązanie wybraliśmy nadchodzącą jesień. Podjęcie ostatecznej decyzji determinuje analiza potrzeb Klientów. AGROTECH oraz LAS EXPO odbędą się od 6 do 8 listopada 2020 roku czyli w terminie, w którym odbywają się w ośrodku targowym Targów Kielce Targi poświęcone branży ogrodniczej i sadowniczej. Mamy nadzieję, że czas jaki pozostał do wydarzenia w nowym terminie pozwoli na  przemyślane przygotowanie do udziału w targach. 
 
Wspólnie z Państwem budowaliśmy markę naszej wystawy od ponad ćwierć wieku i będziemy walczyć o utrzymanie jej pozycji. Targi mają formę zorganizowanego rynku, który od wielu lat umożliwia poznawanie nowych produktów, technologii oraz wspieranie innowacyjności i budowanie kontaktów międzyludzkich. Są instrumentem będącym siłą napędową rozwoju gospodarczego kraju, dlatego zależy nam aby nasze wydarzenie odbyło się jeszcze w tym roku
 
Pomimo niezwykle trudnej sytuacji epidemicznej na całym świecie, nie poddajemy się i stajemy do walki, także na polu biznesowym o naszą wspólną przyszłość w nowej rynkowej rzeczywistości. Respektując wszystkie zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia, zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie ochrony osobistej, pozostając do Państwa dyspozycji. Pracujemy w systemie home office, jak również w firmie. W każdym przypadku zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej z osobami z grup zadaniowych dedykowanych reprezentowanej przez Państwa branży.
 
Mamy nadzieję, że  wraz z wygaszeniem pandemii, o co walczy cały świat, uda się odbudować utracone pozycje. Wszyscy dotknięci zostaliśmy kryzysem, z którego przyjdzie nam razem wychodzić. Mamy świadomość, że nie tylko od naszego entuzjazmu zależy, jak żmudny będzie to proces. Licząc na wsparcie ze strony rządu, w oczekiwaniu na kolejne rozwiązania jesteśmy przekonani, że spotkanie na AGROTECHU i LAS-EXPO w Kielcach będzie idealnym czasem do wykorzystania targów jako skutecznego narzędzia marketingu. Trzeba bowiem pamiętać, że udział w targach to inwestycja, która ma szansę na szybki zwrot.
 
Życzymy Państwu, abyście w zdrowiu przetrwali ten niełatwy czas, wychodząc z niego obronną ręką. #LojalniWBiznesie, #RazemDamyRadę. Do zobaczenia w Targach Kielce.
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!