| Autor: redakcja6

Targi FERMA 2015 w Łodzi. Po raz pierwszy w hali Expo Łódź

Gospodarzem Targów FERMA po raz kolejny stanie się Łódź. Niemniej jednak, nie będzie to już jak do tej pory ATLAS ARENA, ale powstała w 2012 roku Hala EXPO/MOSiR w Łodzi, która w dniach od 20 do 22 lutego 2015 roku przeobrazi się w miejsce spotkań fachowców produkcji zwierzęcej.

Targi FERMA 2015 w Łodzi. Po raz pierwszy w hali Expo Łódź

Technika rolnicza na Targach FERMA 2015

Podczas tegorocznej edycji Targów FERMA organizator spodziewa się blisko 25 tysięcy  hodowców  bydła, świń  i  drobiu  z  całej  Polski, którzy odwiedzą stoiska ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy. Na Targach pojawią się wszystkie akcesoria niezbędne w chowie i hodowli zwierząt. Wśród prezentowanego asortymentu znajdą się m.in. produkty genetyki, pasze i systemy ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki rolnicze.

Konferencje podczas Targów FERMA 2015

Oprócz możliwości przyjrzenia się z bliska produktom do chowu zwierząt, każdy przybyły będzie mógł wziąć udział w konferencjach naukowo-technicznych, podczas których wybitni specjaliści, a wśród nich: prof. Z. Kowalski, prof. Z. Pejsak, prof. J Twardoń, prof. A. Rutkowski, czy dr. Z. Lach, wygłoszą 30 referatów. Poświęcone one będą najbardziej aktualnych tematów istotnych dla każdego hodowcy.

Debaty podczas Targów FERMA 2015

Podjęte zostaną także debaty na temat kwot mlecznych oraz kryzysu na rynku świń, a wybitni fachowcy udzielą fachowych porad. Pierwsza z dyskucji odbędzie się pod hasłem: „Rynek mleka po uwolnieniu kwot mlecznych, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji hodowców bydła i producentów mleka w Polsce”. Druga z kolei dotyczyć będzie: „Dramatycznej sytuacji na rynku świń! Jak przetrwać trudny okres?" Warto podkreślić,  iż  swoją  obecność  na  targach  zapowiedział już Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który weźmie udział w dyskusji o "Wspólnej Polityce Rolnej na lata 2014-2020".

Nowa Hala EXPO w Łodzi miejscem Targów FERMA 2015

Hala EXPO w Łodzi, którą otwarto w 2012 roku charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami wystawienniczymi. Systemy parkingowe, infrastruktura komunikacji elektronicznej, dobra akustyka i wydajny sprzęt klimatyzacyjny, przyczynią się do tego, że tegoroczne targi powinny być jeszcze bardziej efektywne dla zwiedzających i wystawców.

Godziny otwarcia wystawy/wstęp na Targi FERMA 2015

Wystawa FERMA 2015 odbędzie się w dniach od 20 do 22 lutego 2015 r. w godzinach: piątek i sobota: od 10 do 17 oraz niedziela od 10 do 15:30. Bilety będą dostępne w kasach przy wejściu w cenach 5 zł ulgowy oraz 10 zł normalny. Warto jednak zaznaczyć, iż każdy kto zarejestruje się wcześniej będzie upoważniony do bezpłatnego wstępu na Targi, a jego kupon weźmie udział w losowaniu.

Organizatorem tego wydarzenia będzie firma DLG  AgroFood Sp. z o.o., która już w 2012 roku wsparła merytorycznie pomysłodawcę połączenia Tragów FERMA Bydła i FERMA Świń i Drobiu – pana Stanisława Brodziaka, jako partner strategiczny.

Redakcja Gospodarz.pl na Targach FERMA 2015


Podczas Targów Ferma obecna będzie ekipa redakcyjna Gospodarz.pl w Hali EXPO na stoisku nr A06, gdzie będzie można porozmawiać z naszymi przedstawicielami, zakupić atrakcyjny "gospodarski" gadżet oraz wziąć udział w nowej edycji konkursu "Zbiornik Gospodarza". Serdecznie zapraszamy!

Zobacz jak wyglądały Targi FERMA w 2014 r.

Przejdź na następne strony, by zapoznać sie z bogatym programem targów i mapką dojazdu...Tagi:
źródło: