Targi GARDENIA - sezon ogrodniczy czas zacząć

Od dziś do soboty w Poznaniu odbywa się jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. X odsłona Targów, największego i zarazem jedynego profesjonalnego spotkania skierowanego do sektora ogrodniczego w naszym kraju, pod wieloma względami będzie przełomowa. Trzydniowe święto dedykowane zielonej branży zaskoczy nowymi rozwiązaniami oraz zainspiruje wieloma innowacyjnymi pomysłami.

Targi GARDENIA - sezon ogrodniczy czas zacząć

Targi GARDENIA

Debaty z udziałem ekspertów na temat kosztów budowy i utrzymania terenów zieleni, spotkanie przedstawicieli stowarzyszeń działających na rzecz środowisk związanych z kształtowaniem terenów zieleni, konferencja „Zieleń, która aktywizuje i edukuje”, konkurs INSPIRACJE-ARANŻACJE, czyli tworzenie najciekawszej aranżacji ogrodu w warunkach hali targowej, ogród pokazowy, szkolenia dla pracowników, menadżerów i właścicieli centrów ogrodniczych, a także niezwykle bogata ekspozycja wystawiennicza prezentująca ofertę ze wszystkich sektorów ogrodniczych – to i wiele innych atrakcji dedykowanych branży ogrodniczej już na tegeorocznej na GARDENII.

Tegoroczna GARDENIA zajmuje powierzchnię ponad 39.000 m2. W siedmiu halach wystawienniczych swoją ofertę prezentuje blisko 600 wystawców z każdego sektora ogrodniczego. – Liczymy, że większa liczba wystawców oraz bogatsza oferta prezentowana przez branżowych liderów oraz firmy dopiero wchodzące na polski rynek, a także znacznie szerszy program wydarzeń towarzyszących dedykowany profesjonalistom przyciągnie fachową publiczność oraz indywidualnych odbiorców asortymentu ogrodniczego – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu.

GARDENIA to także znakomite grono wystawców. Na Targi zapraszają m.in.: Husqvarna, ISEKI, Agrecol, BROS, Celfast, Compo, Vilmorin, Hollas, New Holland, a także przedstawiciele szkółek z całej Polski i Europy.

godziny otwarcia targów

godziny otwarcia kas i sprzedaży biletów

25 lutego 9.00 – 17.00

8.30 – 16.00

26 lutego 9.00–17.00

8:30–16:00

27 lutego 9.00–16.00

8:30–15:00


BILETY NA DNI 25–26 LUTEGO 2016

 

NAJTAŃSZA OPCJA

 

bilet elektroniczny do zakupienia na mtp24.pl

 

po rejestracji

(dedykowany osobom z branży ogrodniczej, do zakupienia po wypełnieniu ankiety)

 

bez rejestracji

(dedykowany osobom prywatnym, nie posiadającym działalności gospodarczej w branży ogrodniczej)

 

 

bilet ulgowy

(dla studentów, uczniów w grupach na podstawie listy)

jednorazowy

(jednokrotnego wstępu)

15 PLN

20 PLN

100 PLN

10 PLN

dwudniowy

(wielokrotnego wstępu)

25 PLN

30 PLN

 

BILETY NA DZIEŃ DLA PUBLICZNOŚCI 27 LUTEGO 2016

 

 

 

 

bilet normalny

 

bilet ulgowy

(dla studentów, uczniów – na podstawie listy)

NAJTAŃSZA OPCJA

bilet rodzinny

(minimum 3 spokrewnione osoby – w tym dziecko)

NAJTAŃSZA OPCJA

Bilet dla grupy zorganizowanej

(na podstawie listy – min. 15 os.)

jednorazowy

(jednokrotnego wstępu)

15 PLN

12 PLN

12 PLN

7 PLNTagi:
źródło: