| Autor: redakcja1

Targi Gołębi Pocztowych 2019 w Poznaniu już się zakończyły

W dniach 25-27 stycznia 2019 roku w Poznaniu po raz drugi odbyła się XXXVI Olimpiada Gołębi Pocztowych FCI, a także największe w Polsce Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów.

Targi Gołębi Pocztowych 2019 w Poznaniu już się zakończyłyW te dni w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich można było zobaczyć najlepsze na świecie okazy gołębi pocztowych, a także poznań praktyczne zastosowania innowacyjnych rozwiązań z zakresu ich hodowli. Wystawę dopełniły wiodące na rynku czasopisma i portale dedykowane miłośnikom gołębi pocztowych. W programie przewidziano również interesujące wykłady i seminaria jak choćby o takich chorobach tych ptaków jak biegunki, zapalenie spojówek czy rotawirus gołębi typu A, jak i problemy grzybicze u gołębi pocztowych.
 

To właśnie tutaj w ciągu tych kilku dni liderzy w branży mogli zaprezentować swoje nowości produktowe, a także innowacyjne rozwiązania z obszaru hodowli oraz artykułów przeznaczonych do chowu tych ptaków. Oczywiście można było nie tylko podziwiać gołębie pocztowe, ale również je nabyć do swojej hodowli.
 
Nie zabrakło również okazji do spotkania z osobistościami z branży, zaczerpnięcia specjalistycznej wiedzy oraz porad na temat pielęgnacji i hodowli gołębi pocztowych.
 
Całość wystawy zajęła łączną powierzchnię 25.000 m2, tj. pawilony 6, 7, 8 i 8A, a także pawilon 7A, gdzie można było zobaczyć najpiękniejsze gołębie olimpijskie.Tagi:
źródło: