Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów

Hodowla Gołębi pocztowych to coś więcej niż hobby, to przede wszystkim sposób życia. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu hodowlą, staramy się dopasowywać do potrzeb osób zaangażowanych w środowisko gołębiarskie. Dodatkowo przyznanie Polsce organizacji XXXVI Olimpiady Gołębi Pocztowych FCI sprawiło, że nasz kraj zyskał w tej dziedzinie jeszcze większe znaczenie na mapie świata.

Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów
Gołąb pocztowy
Międzynarodowe Targi Poznańskie będą miały przyjemność gościć na swoim terenie to najważniejsze święto już po raz drugi, dlatego z tej okazji przygotowaliśmy specjalne wydarzenie, które dopełni Olimpiadę, Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów

Podczas olimpiady oraz wystawy nasi goście będą mieli do dyspozycji aż 5 pawilonów, w których  odbywać się będzie ocena olimpijskich okazów a także będzie można zapoznać się z produktami oraz usługami firm z różnych części świata. Zwiedzający będą mieli świetną okazję, aby zaznajomić się z bogatą ofertą przygotowaną przez blisko 200 wystawców na 160 stoiskach, gdzie znajdą wszystko, co niezbędne do hodowli gołębi. Rozbudowane strefy gastronomiczne oraz bliskość parkingów to elementy, dzięki, którym nasi goście poczują się jeszcze bardziej komfortowo podczas tego trzydniowego wydarzenia. 

Zapraszam Państwa również do udziału w specjalnie przygotowanych seminariach, które zostaną poprowadzone przez wybitnych ekspertów, gotowych podzielić się swoją fachową wiedzą. Nie zabraknie również szkoleń, które będą organizowane bezpośrednio przez firmy na ich zaaranżowanych stoiskach wystawowych.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska firmy Ganter Pigeon Systems GmBH, na którym będzie można zapoznać się z innowacyjną linią produktów nagrodzonych trzema Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 
Na stronie www.targigolebi.pl są prezentowane nowości produktowe załączone przez wystawców.

Bilety na wydarzenie będą dostępne w kasach oraz online na www.olimpiadagolebi.pl 

 
Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów życzy dobrych lotów w sezonie 2019!
 


Tagi:
źródło: