| Autor: redakcja3

Targi krzewów, kwiatów, i nasadzeń, WIOSNA 2011

W dniach 6 - 8 maja 2011 r. w Hali Targowej nr 3 przy ul. Przemysłowej 14-15 w Gorzowie Wlkp. odbyły się Targi Krzewów, Kwiatów i Nasadzeń 2011, które zostały zorganizowane były przez Gorzowski Rynek Hurtowy S.A. oraz Urząd Miasta Gorzowa Wlkp.

Targi krzewów, kwiatów, i nasadzeń, WIOSNA 2011

Jest to impreza cykliczna, odbyła się już po raz czwarty. Lubuską Izbę Rolniczą reprezentował wiceprezes LIR - Janusz Francuzik.


Celem Targów była prezentacja bogatej i ciekawej oferty z branży ogrodniczej.


Prezentowane były (z możliwością zakupu) kwiaty do domu i ogrodu (głównie kwiaty balkonowe, rabatowe, jedno i wieloletnie), rośliny i kompozycje ozdobne, kaktusy, byliny wieloletnie, drzewka i krzewy ozdobne, drzewka karłowate, iglaki: cis, sosna, tuja, jodła, świerk itp., drzewka owocowe np. Reneta Landsberska, Reneta Szara, Reneta Złota, Czereśnia na Gizeli, Śliwa, Wiśnia itp., cebuli kwiatowe, nasiona, sadzonki, artykuły do ogrodu np. donice z systemem samonawadniania, kaskady kwiatowe, różnego rodzaju taczki, spryskiwacze, a także artykuły do domu typu: obieraczki, wyciskarki, kociołki, grille itp.


W targach uczestniczyło ponad 30 wystawców z całej Polski. Byli to głównie: Gospodarstwa Ogrodnicze, Gospodarstwa Agroturystyczne, Szkółki Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych, Szkółki Roślin Liściastych i Iglastych, Sadownicy, Rolnicy, producenci cebulek kwiatowych oraz nasion.


Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem i powodzeniem zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających. Od piątku do niedzieli Targi odwiedziło kilka tysięcy mieszkańców miasta i regionu.


Źródło: http://www.lir.agro.pl

Tagi:
LIR +

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!