| Autor: mikolaj

Trwa FERMA 2014 w Łodzi

W piątek, 28 dnia lutego 2014 r. w łódzkiej Hali ATLAS ARENA rozpoczęły się XIV Międzynarodowe Targi FERMA Bydła oraz XVII Międzynarodowe Targi FERMA Świń i Drobiu.

Trwa FERMA 2014 w Łodzi
Łódź po raz trzeci jest gospodarzem Targów FERMA. Pierwszy raz organizatorem tego wydarzenia jest natomiast firma DLG AgroFood Sp. z o.o., która od 2012 roku wspierała merytorycznie pomysłodawcę połączenia Tragów TERMA Bydła i FERMA Świń i Drobiu – pana Stanisława Brodziaka, jako partner strategiczny.

Na tegorocznej FERMIE organizatorzy spodziewają się ponad 30 000 zwiedzających, którzy na terenie 10 000 m2 będą mieć okazję by zapoznać się z ofertą ponad 200 wystawców z Polski i z zagranicy.
 
W tym roku, niezmiennie teren wystawowy będzie dostępny dla zwiedzających od piątku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 17:00 (w piątek i sobotę) oraz od 10:00 do 15:30 (w niedzielę).

Gospodarze, którzy skontaktują się wcześniej z organizatorami bądź samodzielnie pobiorą i wydrukują kupony, otrzymają upoważnienie do bezpłatnego wejścia na teren targów (kliknij by przejść na stronę targów). Z kolei dla tych, którzy w dzień targów przybędą bez karty wstępu, bilety będą dostępne w kasie w cenach: 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).

 
Tradycyjnie mocny punkt  łódzkiej FERMY stanowić będą wykłady oraz konferencje naukowo-techniczne. W trakcie wystawy wygłoszonych zostanie blisko 50 referatów dotyczących aktualnych zagadnień z rynku trzody chlewnej, drobiu i bydła. Ich program znajdziecie w dalszej części tekstu.

Gospodarzy zapraszamy także do odwiedzenia naszego stoiska (A 20 - przy salach wykładowych), gdzie będzie można wrzucić swój kupon w konkursie "Zbiornik Gospodarza" (czytaj więcej o konkursie) oraz rzecz jasna porozmawiać z Redaktorami Portalu. Do Łodzi podobnie jak na Polagra-Premiery zabierzemy także nasze firmowe gadżety
, do których obejrzenia i nabycia serdecznie zapraszamy.

Targi FERMA 2014 to także doskonała okazja by zrobić zdjęcie do konkursu "Targi okiem Gospodarza", o których więcej dowiesz się klikając tutaj.

 
Przejdź na następną stronę, aby zobaczyć szczegółowy program konferencji oraz mapki targów


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!