Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Trwa FERMA 2017

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Do 19 lutego w Łodzi potrwają XVII Międzynarodowe Targi FERMA Bydła oraz XX Międzynarodowe...

Do 19 lutego w Łodzi potrwają XVII Międzynarodowe Targi FERMA Bydła oraz XX Międzynarodowe Targi FERMA Świń i Drobiu. Miejscem spotkania specjalistów produkcji zwierzęcej są Hale EXPO i MOSiR. Organizatorem wydarzenia jest firma DLG AgroFood.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Targi FERMA 2017

W 2017 roku Łódź po raz kolejny jest gospodarzem Targów FERMA. Na Targach swą ofertę prezentuje kilkuset wystawców z całego kraju i zza granicy, którzy przedstawiają rolnikom wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do chowu i hodowli zwierząt, m.in. pasze, leki i preparaty weterynaryjnye, a także maszyny do zbioru i konserwacji pasz oraz ciągniki rolnicze.
 
Nieodłącznym elementem corocznych wystaw jest urozmaicony plan wydarzeń, bogaty w liczne konferencje naukowo-techniczne. W tym roku, hodowcy mogą usłyszeć m.in. o możliwości żywienia zwierząt bez ingerencji genetycznie zmodyfikowanej paszy, a także o zarządzaniu produkcją mleka czy też OPU/IVF - czyli nowej metodzie w hodowli bydła. Producentów trzody mogą zainteresować wystąpienia podejmujące tematy produkcji prosiąt i zwalczania ASF, a dla hodowców drobiu przygotowano m.in. wykłady na temat innowacyjnych metod produkcji drobiu i aktualnej sytuacji na rynku drobiu. Ponadto, podczas Targów FERMA 2017 odbywają się będą debaty, poruszające istotne kwestie dla każdego hodowcy, wymienić tu można np. „Pasze genetycznie modyfikowane (GM) – fakty i mity”,  „Kierunki zmian w produkcji trzody chlewnej w Polsce i na świecie” czy też „Dwadzieścia lat doświadczeń towarowego producenta trzody chlewnej w Polsce”.

Łącznie, podczas trwających trzy dni Targów FERMA, zostanie wygłoszonych około 50 referatów, moderowanych przez wybitnych naukowców i praktyków.

Miejsce – Hala Expo / MOSiR Łódź
Termin – 17-19 lutego 2017 r.
Godziny otwarcia - Piątek 10:00 – 17:00, Sobota 10:00 – 17:00, Niedziela 10:00 – 15:30
Wstęp – 10 PLN bilet normalny i 5 PLN bilet ulgowy

Obejrzyj relację z Targów FERMA 2016
 

Przejdź na następną stronę, by zapoznać sie ze szczegółowym programem Targów FERMA 2017

1 2 3 4 5 6 7

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +7 pkt. razem głosów: 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • play Minister Ardanowski z wizytą na Podlasiu
 • Minister Ardanowski z wizytą na Podlasiu

  Na X Ogólnopolską Wystawę Bydła Hodowlanego i XXV Regionalna Wystawę Zwierząt Hodowlanych do Szepietowa przybył Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski.
 • Wymiana handlowo-spożywcza wśród mundialowych rywali Polaków
 • Wymiana handlowo-spożywcza wśród mundialowych rywali Polaków

  Eksport produktów rolno-spożywczych z Polski do naszych grupowych rywali (Senegalu, Kolumbii i Japonii) z tegorocznego Mundialu w Rosji jest nieznaczny. W 2017 roku łączna wartość eksportu...
 • Kosztowne wymogi dla hodowców
 • Kosztowne wymogi dla hodowców

  Jak wynika z ostatniego projektu „Programu działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia wód azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych oraz zapobieganie dalszemu zanieczyszczeniu”...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • Nowe formy wparcia dla producentów mleka, świń i owiec
 • Nowe formy wparcia dla producentów mleka, świń i owiec

  Krajowa Rada Izba Rolniczych poinformowała o zmianach we wspieraniu przez ARR zadań związanych z ustanowieniem nadzwyczajnej pomocy dostosowawczej dla producentów mleka i rolników w innych...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl