| Autor: mikolaj

II Forum Grup Producentów Owoców i Warzyw

Na 16 maja 2014 roku w Centrum Szkoleniowo-Konsultacyjnym w Lesznie koło Warszawy zaplanowano II Forum Grup Producentów i Przetwórców Owoców i Warzyw.

II Forum Grup Producentów Owoców i WarzywPrzypomnijmy, iż konferencja Banku BGŻ skierowana jest przede wszystkim do producentów i przetwórców owoców i warzyw. Wydarzenie odbywa się już po raz drugi.

Pierwsza edycja, która odbyła się w październiku ubiegłego roku, cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko przybyłych na spotkanie, ale także śledzących relację on-line na Portalu Gospodarz.pl.
Tym razem Redakcja Portalu obecna podczas wykładów poświęconych przetwórstwu i perspektywom w sektorze owoców i warzyw z przyczyn technicznych nie jest w stanie przeprowadzić transmisji na żywo z II Forum Grup Producentów Owoców i Warzyw.

Mamy jednak nadzieję, że brak transmisji live wynagrodzi Wam choć w jakimś stopniu relacja i wywiady z konferencji, które planujemy zamieścić w najbliższym czasie.

Szczegółowy program konferencji:
 
1. Rozpoczęcie - godzina 13:00
 
2. „Jak zwiększyć efektywność firm przetwórstwa rolno – spożywczego?” - Dariusz Winek - Dyrektor Departamentu Analiz Makroekonomicznych i Sektorowych
 
3. „GO AFRICA” - Bartłomiej Lewandowski – Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych
 
4. „Branżowy program promocji polskich specjalności żywnościowych” - Katarzyna Szymańska – Dział Programów Pomocowych w Biurze Współpracy Międzynarodowej Agencji Rynku Rolnego
 
5. Panel dyskusyjny - Bartosz Urbaniak - Dyrektor Zarządzający ds. Agrobiznesu,
 
6. PROW 2014-2020 - Maciej Majewski - Biuro Innowacji Agro
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!