| Autor: redakcja12

Trwają Targi Rolnicze Opolagra 2017

W dniach od 9 do 11 czerwca 2017 r. odbywa się Wystawa Rolnicza Opolagra 2017. To już XIV edycja największej Wystawy rolniczej w regionie południowo-zachodniej Polski.

Trwają Targi Rolnicze Opolagra 2017

Opolagra 2017

Opolagra to miejsce, gdzie zainteresowani gospodarze mogą zapoznać się z ofertami najnowszych maszyn rolniczych czy też nawiązać współpracę z poszczególnymi wystawcami. Jest to też okazja do wymiany doświadczeń oraz przetestowania maszyn na wyznaczonych torach. Setka maszyn wyruszających w szczere pole podczas pracy tworzy widowisko przyciągające co roku tysiące zwiedzających.

Podczas tegorocznej edycji pokazów polowych można obejrzeć kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, prasoowijarki, sieczkarki czy owijarki. Atrakcją dla przybyłych jest pokaz opryskiwacza podczas przejazdu przez specjalnie skonstruowany tor przeszkód.

W programie znajduje jest także mycie maszyn po ukończeniu prac polowych, przedstawienie właściwego ogumienia maszyn rolniczych przez Akademię Opon Grasdorf i pokaz zbioru zielonek wzbogacone o Valtrę Silesię Show. Na uwagę zasługuje również MANITOU CUP – trwający przez 3 dni konkurs dla operatorów maszyn roboczych. Odpowiednio opracowane i wyznaczone tory z przeszkodami są synchronicznie pokonywane przez wszystkich uczestników konkursu.


Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2017


W trakcie dwóch dni wystawy, w sobote i niedzielę o godzinie 12:00, rozgrywany jest również turniej organizowany przez Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl oraz firmy: Zetor, Metal-Fach i Bank BGŻ BNP Paribas. Zapisy trwają przy stoisku Gospodarz.pl, gdzie można zaciągnąć również fachowej wiedzy z branży rolno-spożywczej, wziąć udział w konkursie "Zbiornik Gospodarza" lub zakupić koszulkę z ciekawym motywem.

Miejsce – Kamień Śląski
Termin – 9-11 czerwca 2017 r.
Godziny – od 9:00 do 18:00

Wstęp – bezpłatny, parking - 5 zł w piątek i sobotę, 10 zł w niedzielę.

Program wystawy na następnej stronie...Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!