| Autor: redakcja1

Trwają Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie

W dniach od 30 czerwca do 1 lipca 2018 r. odbywają się Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2018.

Trwają Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie
AGRO-TECH Minikowo 2018
 
Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie są idealną okazją do interesujących spotkań. Jest to też miejsce, gdzie prezentowane są najnowszej generacji maszyny i urządzenia rolnicze. AGRO-TECH w Minikowie skupia w sobie bowiem wystawców z branży rolnej, którzy przedstawiają bogatą ofertę środków do produkcji rolnej.
 
Centrum Hodowli i Nasiennictwa

Jedną z głównych atrakcji wystawy jest prezentacja najlepszych polskich roślin uprawnych – zbóż, rzepaku, strączkowych, traw i motylkowych itp., które wysiane zostały na minikowskich polach. W sumie obejrzeć można blisko 180 odmian roślin.
 
Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Od wielu lat targom AGRO-TECH towarzyszy Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, na której są prezentowane i nagradzane najlepsze zwierzęta hodowlane. Na ringu pojawią się najpiękniejsze zwierzęta, spośród których wyłaniane są championy oraz super champion.
 
Weź udział w Konkursie Precyzyjny Gospodarz w Minikowie

Na poletkach pokazowych, jak co roku przeprowadzony zostanie również konkurs "Precyzyjny Gospodarz". Tak jak do tej pory, możliwe są dwie drogi zapisania się do konkursu. Pierwsza z nich polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego na Portalu Gospodarz.pl. Druga, to zapisy przy stoisku Gospodarz.pl w dniu turnieju. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Warto odpowiednio wcześniej zapisać się do konkursu.Tagi:
źródło: