| Autor: redakcja1

V Ogólnopolskie Forum Grup Producentów Rolnych

Redakcja Gospodarz.pl wraz organizatorami: Bankiem BGŻ BNP Paribas i Krajowym Związkiem Grup Producentów Rolnych – Izbą Gospodarczą mają zaszczyt zaprosić do śledzenia piątej już edycji Ogólnopolskiego Forum Grup Producentów Rolnych.

V Ogólnopolskie Forum Grup Producentów Rolnych
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"

V Ogólnopolskie Forum Grup Producentów Rolnych

Tegoroczne V Ogólnopolskie Forum Grup Producentów Rolnych odbędzie się w dniach od 3 do 4 listopada 2015 roku w Warszawie. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Marek Sawicki.

Z kolei Redakcja Twojego Portalu Rolniczego Gospodarz.pl sprawuje patronat internetowy, dzięki czemu każdy zainteresowany tematyką „Funkcjonowania Grup Producentów Rolnych w nowym okresie programowania PROW” będzie mógł śledzić na żywo przebieg konferencji na Portalu Gospodarz.pl oraz kanale Gospodarz.tv.

- Przy współpracy z Gospodarz.pl będzie transmisja na żywo. Forum będzie można
zatem obejrzeć w Internecie, a także w tym roku będzie nawet możliwość zadawania pytań online - mówi Krystyna Ziejewska z Krajowego Związku Grup Producentów Rolnych – Izby Gospodarczej.

Za główny cel spotkania organizatorzy obrali przekazanie uczestnikom i wszystkim oglądającym relację on-line, szczegółowych informacji związanych bezpośrednio z działalnością Grup Producentów Rolnych.

Wśród licznych wykładów poruszona zostanie problematyka zmian w ustawie o funkcjonowaniu grup producenckich, a także aspekty prawne i księgowe dotyczące prowadzenia grup producenckich. Nie zabraknie również szkoleń z zakresu sposobów zabezpieczania ryzyka zmiany cen surowców, czy praktycznego wykorzystania Internetu w funkcjonowaniu grupy producenckiej oraz wielu innych.

- Myślę, że to będzie też szereg ciekawych innych tematów związanych bezpośrednio z działalnością Grup Producentów Rolnych. Należy mieć tu na uwadze, że wchodzimy w zupełnie nowy okres dla grup, zmieniła się ustawa o Grupach Producentów Rolnych, wchodzi także PROW, pojawiają się przepisy wykonawcze. Myślę, że będą to bardzo owocne spotkania dla nas. Wprowadziliśmy też pewne nowości w tym roku w Forum - wyjaśnia Krystyna Ziejewska.


Czytaj dalej na następnej stronie...

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!