Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
V Ogólnopolskie Forum Grup Producentów Rolnych

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Redakcja Gospodarz.pl wraz organizatorami: Bankiem BGŻ BNP Paribas i Krajowym Związkiem Grup...

Redakcja Gospodarz.pl wraz organizatorami: Bankiem BGŻ BNP Paribas i Krajowym Związkiem Grup Producentów Rolnych – Izbą Gospodarczą mają zaszczyt zaprosić do śledzenia piątej już edycji Ogólnopolskiego Forum Grup Producentów Rolnych.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


V Ogólnopolskie Forum Grup Producentów Rolnych

Tegoroczne V Ogólnopolskie Forum Grup Producentów Rolnych odbędzie się w dniach od 3 do 4 listopada 2015 roku w Warszawie. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Marek Sawicki.

Z kolei Redakcja Twojego Portalu Rolniczego Gospodarz.pl sprawuje patronat internetowy, dzięki czemu każdy zainteresowany tematyką „Funkcjonowania Grup Producentów Rolnych w nowym okresie programowania PROW” będzie mógł śledzić na żywo przebieg konferencji na Portalu Gospodarz.pl oraz kanale Gospodarz.tv.

- Przy współpracy z Gospodarz.pl będzie transmisja na żywo. Forum będzie można
zatem obejrzeć w Internecie, a także w tym roku będzie nawet możliwość zadawania pytań online - mówi Krystyna Ziejewska z Krajowego Związku Grup Producentów Rolnych – Izby Gospodarczej.

Za główny cel spotkania organizatorzy obrali przekazanie uczestnikom i wszystkim oglądającym relację on-line, szczegółowych informacji związanych bezpośrednio z działalnością Grup Producentów Rolnych.

Wśród licznych wykładów poruszona zostanie problematyka zmian w ustawie o funkcjonowaniu grup producenckich, a także aspekty prawne i księgowe dotyczące prowadzenia grup producenckich. Nie zabraknie również szkoleń z zakresu sposobów zabezpieczania ryzyka zmiany cen surowców, czy praktycznego wykorzystania Internetu w funkcjonowaniu grupy producenckiej oraz wielu innych.

- Myślę, że to będzie też szereg ciekawych innych tematów związanych bezpośrednio z działalnością Grup Producentów Rolnych. Należy mieć tu na uwadze, że wchodzimy w zupełnie nowy okres dla grup, zmieniła się ustawa o Grupach Producentów Rolnych, wchodzi także PROW, pojawiają się przepisy wykonawcze. Myślę, że będą to bardzo owocne spotkania dla nas. Wprowadziliśmy też pewne nowości w tym roku w Forum - wyjaśnia Krystyna Ziejewska.


Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2

Google+Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +3 pkt. razem głosów: 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl