| Autor: redakcja12

Zbliża się 40. edycja AGRO-TECH w Minikowie

Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH 2017 obchodzą w tym roku swój jubileusz. W dniach od 1 do 2 lipca 2017 r. odbędą się już po raz czterdziesty.

Zbliża się 40. edycja AGRO-TECH w MinikowieAGRO-TECH Minikowo 2017

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie są świetną okazją do interesujących spotkań. Jest to też miejsce, gdzie prezentowane są najnowszej generacji maszyny i urządzenia rolnicze. AGRO-TECH w Minikowie skupia w sobie bowiem wystawców z branży rolnej, którzy prezentują bogatą ofertę środków do produkcji rolnej.

Warto podkreślić, że są to największe targi w Polsce Północnej, gdzie co roku swoje produkty eksponuje ponad 450 firm, w tym z Austrii, Białorusi, Czech, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii i Włoch.

 

Centrum Hodowli i Nasiennictwa


Jedną z głównych atrakcji wystawy jest prezentacja najlepszych polskich roślin uprawnych – zbóż, rzepaku, strączkowych, traw i motylkowych itp., które wysiane zostały na minikowskich polach. W sumie obejrzeć można blisko 180 odmian roślin.
 

Wystawa Zwierząt Hodowlanych


Od wielu lat targom AGRO-TECH towarzyszy Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, na której są prezentowane i nagradzane najlepsze zwierzęta hodowlane. Na ringu pojawią się najpiękniejsze zwierzęta, spośród których wyłaniane są championy oraz super champion.
 

Weź udział w Konkursie Precyzyjny Gospodarz w Minikowie


Na poletkach pokazowych, jak co roku przeprowadzony zostanie również konkurs "Precyzyjny Gospodarz". Tak jak do tej pory, możliwe są dwie drogi zapisania się do konkursu. Pierwsza z nich polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego na Portalu Gospodarz.pl. Druga, to zapisy przy stoisku Gospodarz.pl w dniu turnieju. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Warto odpowiednio wcześniej zapisać się do konkursu.


Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło: