Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ 2014 - podsumowanie

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniu 6 kwietnia 2013 roku w Centrum Edukacyjno-Wystawowym w Marszewie koło Pleszewa, w...

W dniu 6 kwietnia 2013 roku w Centrum Edukacyjno-Wystawowym w Marszewie koło Pleszewa, w powiecie pleszewskim odbyły się Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ 2014.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Głównym organizatorem Wiosennych Targów Rolno-Ogrodniczych AGROMARSZ 2014 był Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Natomiast honorowym patronem imprezy był Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Marek Woźniak, a patronat medialny nad tym wydarzeniem sprawował m.in. Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl.
 
Wśród przybyłych gości znalazł się poseł na Sejm i Prezes Wielkopolskiej Izby Rolniczej - Piotr Walkowski, Marszałek Województwa Wielkopolskiego - Marek Woźniak, starosta powiatu pleszewskiego - Michał Karalus, starosta powiatu jarocińskiego - Mikołaj Szymczak, starosta powiatu kaliskiego – Krzysztof Nosal, Poseł do PE - Andrzej Grzyb, Poseł do PE – Agnieszka Walczak, Przewodniczący Rady Powiatowej WIR - Olgierd Wajsnis, Wójt Gminy Czermin - Sławomir Spychaj, Przewodniczący Rady Gminy Czermin - Robert Mikołajczak, Wójt Gminy Kotlin - Mirosław Paterczyk, zastępca dyrektora oddziału ARiMR - Rafał Klimek, a wszystkich powitał Dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego - Ryszard Jaworski.
 
W Marszewie pojawiło się 150 firm z całej Polski, w związku z czym, przybyli mieli okazję do zapoznania się z aktualną ofertą środków produkcji jak: nawozy, materiał siewny, sadzeniaki ziemniaków, pasze i dodatki paszowe. Nie zabrakło również opakowań, siatek i folii rolniczych, jak folii do bel i kiszonkarskich, a także maszyn pakujących. Oczywiście pojawiły się liczne maszyny niezbędne przy uprawach roślin i hodowli zwierząt, jak choćby ciągniki, opryskiwacze, ładowarki teleskopowe, ładowacze czołowe, wózki widłowe, a także przyczepy rolnicze. Ponadto, można było zapoznać się z szeroką gamą sprzętu uprawowego i pielęgnacyjnego jak pilarki, kosiarki, urządzenia myjąco-czyszczące, materiały budowlane i wykończeniowe czy też przydomowe oczyszczalnie ścieków.

AGROMARSZ 2014AGROMARSZ 2014 Zetor
Kliknij, aby powiększyć
 
- Powiat pleszewski jest znany z wyrobów kotlarskich, pieców na tradycyjny opał. Producenci i sprzedawcy są również obecni, ale jest to właściwie takie przypomnienie przed kolejnym sezonem i chodzi o to by nie dać zapomnieć o sobie – podkreśla Wiesława Witaszak, Kierownik Centrum Edukacyjno-Wystawowego w Marszewie.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"


źródło:Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +3 pkt. razem głosów: 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Ostateczny termin złożenia wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2017 r. upływa 26 czerwca
 • Ostateczny termin złożenia wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2017 r. upływa 26 czerwca

  Wniosek o przyznanie płatności bezpośrednich za 2017 r. wraz z wymaganymi załącznikami, w tym wypełnionym materiałem graficznym, można było składać terminie "podstawowym", tj. od 15 marca do...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki

  Rozpoczynamy odliczanie do najbardziej widowiskowego wydarzenia rolniczego w Polsce połączonego z cieszącym się ogromną popularnością Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im....
 • Rusza wypłata zaliczek z tytułu tegorocznych dopłat bezpośrednich
 • Rusza wypłata zaliczek z tytułu tegorocznych dopłat bezpośrednich

  16 października br. ARiMR rozpoczyna wypłatę zaliczek na poczet płatności bezpośrednich za 2017 r. Ich wysokość, podobnie jak w roku ubiegłym, wynosi 70 proc. kwoty dopłat.
 • Razem łatwiej
 • Razem łatwiej

  Wnioski o przyznanie wsparcia na "Tworzenie grup producentów i organizacji producentów" PROW 2014 - 2020 będzie można składać od 30 października do 28 grudnia 2017 r. w Oddziałach Regionalnych...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl