Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
World Food Warsaw 2014: Od producenta do konsumenta – jak skutecznie współpracować i wygrać w branży spożywczej

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Jak najlepiej przygotować firmę na sprawną działalność na zmieniającym się polskim rynku?...

Jak najlepiej przygotować firmę na sprawną działalność na zmieniającym się polskim rynku? Jakie zbliżają się trendy w produkcji żywności i jak reagować na zmiany zapotrzebowania kontrahentów w branży spożywczej? – na te pytania udzieli odpowiedzi program Farm2Fork, który zostanie zaprezentowany podczas pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Impreza, która rozpocznie się 9 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI będzie świętem dla całej branży spożywczej. Honorowy patronat nad targami w objęła Agencja Rynku Rolnego. Organizatorzy widząc potrzeby rynku chcą wyjść naprzeciw oczekiwaniom producentów, dystrybutorów i końcowych klientów branży spożywczej. Temu ma służyć specjalny panel przygotowany przez „The Future Food Value Chain Poland”.
 

Program ma pomóc zrozumieć zależności między producentami żywności, jej dystrybutorami i końcowymi klientami. Pozwoli też poznać potrzeby poszczególnych ogniw na długiej „taśmie produkcyjnej” w branży spożywczej, gdzie od każdego ogniwa zależy jakość końcowego produktu, zadowolenie klientów, a tym samym osiągnięcie jak najlepszych wyników sprzedaży.
 

- Pokażemy m.in., że nowoczesne zaprojektowanie łańcucha dostaw żywności przyczynia się do tworzenia nowych i zdrowych wzorców zrównoważonej konsumpcji – mówi Otto van Veen, dyrektor programu ”The Future Food Value Chain Poland” – Postaramy się wskazać, jak lepsza wiedza na temat żywności, środowiska i zdrowia może wpływać na zmianę systemów produkcji żywności i nawyki żywieniowe. Te wszystkie dotyczą „łańcucha dostaw żywności”, a każde ogniwo odgrywa w nim wielką rolę. Przemysł spożywczy składa się z firm, które przetwarzają produkty rolne na żywność i napoje. Określenie „łańcuch dostaw żywności” odnosi się do korelacji i funkcjonalnych więzi pomiędzy poszczególnymi ogniwami cyklu produkcyjnego – dodaje van Veen.
 

Panel organizowanyprzez ”The Future Food Value Chain Poland” odbędzie się 10 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Wstęp jest wolny. Prelekcja odbędzie się w języku polskim i angielskim. W World Food Warsaw 2014 weźmie udział blisko 100 firm z całego świata. Organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy gości.
 

Szczegółowy program imprezy: http://worldfood.pl/program/
 

Wśród zaproszonych na targi gości są: importerzy i eksporterzy żywności oraz napojów, przedstawiciele sieci sklepów detalicznych, właściciele sklepów i hurtowni spożywczych, producenci żywności i napojów, kierownictwo punktów HoReCa, właściciele piekarń i cukierni, stowarzyszenia i władze lokalne.
 

Co, gdzie kiedy?
 

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki

  Rozpoczynamy odliczanie do najbardziej widowiskowego wydarzenia rolniczego w Polsce połączonego z cieszącym się ogromną popularnością Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im....
 • ZIELONE AGRO SHOW już w najbliższy weekend!
 • ZIELONE AGRO SHOW już w najbliższy weekend!

  Już w ten weekend, od 27-28 maja odbędzie się kolejna edycja Wystawy ZIELONE AGRO SHOW 2017. Miejscem spotkań wystawców, zwiedzających gospodarzy i nie tylko, będzie Moto Park w miejscowości...
 • Targi Agritechnica 2017
 • Targi Agritechnica 2017

  W dniach od 12 do 18 listopada 2017 r. (Dni Ekskluzywne 12 i 13 listopada) w Hanowerze odbędą się międzynarodowe targi techniki rolniczej Agritechnica 2017. Organizatorem wystawy jest Niemieckie...
 • XIX. Edycja AGRO SHOW w Bednarach
 • XIX. Edycja AGRO SHOW w Bednarach

  800 wystawców, w tym ponad 100 z zagranicy, 150 tys. m2 powierzchni wystawienniczej i 150 tys. odwiedzających. 22 września rusza w Bednarach Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. Jej...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl