| Autor: redakcja6

World Food Warsaw 2014: Pomożemy Ci znaleźć partnera biznesowego

Produkujesz przetwory mięsne lub wędliny i szukasz rynku zbytu? Jesteś producentem suplementów diety lub żywności funkcjonalnej i chcesz eksportować do krajów Unii Europejskiej? A może oferujesz produkty, które mogą znaleźć uznanie na wymagającym rynku francuskim, ale brakuje ci kontaktów? Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów World Food Warsaw 2014, to doskonała okazja, by znaleźć partnerów biznesowych.

World Food Warsaw 2014: Pomożemy Ci znaleźć partnera biznesowego
Targi World Food Warsaw 2014 odbędą się w dn. 9-11 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. To doskonała okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami w branży spożywczej, ale też by znaleźć kooperanta i rozszerzyć działalność. Organizatorzy targów, chcąc ułatwić uczestnikom nawiązanie biznesowych relacji, uruchomili specjalną podstronę w swoim serwisie: http://wordfood.pl/matchmaking-pl/
 
Tam możesz znaleźć najnowsze ogłoszenia z różnych części świata, w których firmy z branży spożywczej poszukują partnerów do kooperacji. Przykładowo, spółka z Egiptu szuka w Polsce dystrybutora mrożonych warzyw i owoców. Z kolei firma z Hiszpanii poszukuje producentów: mięsa, mieszanek piekarniczych i cukierniczych oraz suplementów diety. Są też oferty dystrybucji żywności, pośrednictwa w handlu z krajami UE oraz propozycje dla producentów przetworów mlecznych. Obecnie w bazie jest kilkadziesiąt propozycji do kooperacji zarówno dla producentów żywności, jaki i dystrybutorów.
 
Zainteresowani mogą kierować swoje zapytania na adres: matchmaking@worldfood.pl
 
- Aby zaistnieć na naszej platformie trzeba podać podstawowe informacje o sobie i o poszukiwanym partnerze biznesowym, a my, jeśli mamy w bazie firmę o odpowiednim profilu, dołożymy wszelkich starań, by umówić obie strony na spotkanie – zapewnia Agnieszka Szpaderska, project manager World Food Warsaw 2014.
 
Usługa jest bezpłatna. Organizatorzy wyślą wiadomość do firm odpowiadających profilowi poszukiwanego partnera biznesowego i przekażą poszukującemu odpowiedź. W razie potrzeby Lentewenc, będący częścią międzynarodowego giganta targowego ITE Group, skorzysta z baz kontaktów swoich zagranicznych biur.
 
Co, gdzie kiedy?
Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!