| Autor: redakcja1

World Food Warsaw 2014: Tylko do 15 marca można rezerwować stoiska na Międzynarodowe Targi Żywności w Warszawie

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 zbliżają się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się w dn. 9-11 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI, a jedynie do połowy marca można rezerwować miejsca, na to święto branży spożywczej.

World Food Warsaw 2014: Tylko do 15 marca można rezerwować stoiska na Międzynarodowe Targi Żywności w Warszawie
Przedstawiciele ponad 20 krajów Europy i Azji zadeklarowali przyjazd na World Food Warsaw 2014. Impreza jeszcze się nie zaczęła, a już strona www organizatora staje się platformą biznesową do wymiany kontaktów. Przykładowo: Hiszpańska firma z przedstawicielstwem w Polsce poszukuje producentów żywności głównie z branż: – produkcja mięsna – przetwory mięsne, wędliny – produkcja mieszanek piekarniczych i cukierniczych – produkcja wyrobów piekarniczych a także z branży producentów suplementów diety i żywności funkcjonalnej. Firm zagranicznych, które szukają kontrahentów w Polsce jest więcej.
 
Szczegółowe informacje: http://worldfood.pl/aktualnosci/
 
Organizatorzy przypominają też, że 15 marca upływa termin zgłoszeń dla osób i firm, które chcą zaprezentować się na imprezie. Będą przedstawiciele największych krajów Unii Europejskiej oraz Chin, Tajlandii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, czy Egiptu. Na imprezie spodziewa się około 100 firm z całego świata oraz kilka tysięcy gości, głownie kadry zarządzającej w branży spożywczej. Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zarezerwować stoiska podajemy link do strony:
 
 
Na wystawców i gości czeka bogaty program merytoryczny, który rozpocznie się tuż po oficjalnym otwarciu imprezy w dn. 9 kwietnia. Specjaliści z branży spożywczej będą mieli w czym wybierać, bo konferencje będą obejmowały m.in. branże: sadowniczą, mięsną, ekologiczną oraz ubezpieczeniową. Specjalne panele będą też poświęcone rynkom: wschodnim, francuskiemu oraz łotewskiemu. Ostatni dzień Warsaw Build 2014 upłynie pod znakiem jakości w produkcji mięsa i innej żywności, bezpieczeństwie i higienie w branży spożywczej oraz znakowaniu żywności i opakowań.
 
Szczegółowy program: http://worldfood.pl/program/
 
ITE Group i Lentewenc zapraszają na imprezę: importerów i eksporterów żywności oraz napojów, przedstawicieli sieci sklepów detalicznych, właścicieli sklepów i hurtowni spożywczych, producentów żywności i napojów, kierownictwo punktów HoReCa, właścicieli piekarni i cukierni, stowarzyszenia i władze lokalne.
 
Co, gdzie kiedy?
Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!