Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
World Food Warsaw 2014: Tylko do 15 marca można rezerwować stoiska na Międzynarodowe Targi Żywności w Warszawie

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 zbliżają się wielkimi krokami. Impreza...

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 zbliżają się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się w dn. 9-11 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI, a jedynie do połowy marca można rezerwować miejsca, na to święto branży spożywczej.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Przedstawiciele ponad 20 krajów Europy i Azji zadeklarowali przyjazd na World Food Warsaw 2014. Impreza jeszcze się nie zaczęła, a już strona www organizatora staje się platformą biznesową do wymiany kontaktów. Przykładowo: Hiszpańska firma z przedstawicielstwem w Polsce poszukuje producentów żywności głównie z branż: – produkcja mięsna – przetwory mięsne, wędliny – produkcja mieszanek piekarniczych i cukierniczych – produkcja wyrobów piekarniczych a także z branży producentów suplementów diety i żywności funkcjonalnej. Firm zagranicznych, które szukają kontrahentów w Polsce jest więcej.
 
Szczegółowe informacje: http://worldfood.pl/aktualnosci/
 
Organizatorzy przypominają też, że 15 marca upływa termin zgłoszeń dla osób i firm, które chcą zaprezentować się na imprezie. Będą przedstawiciele największych krajów Unii Europejskiej oraz Chin, Tajlandii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, czy Egiptu. Na imprezie spodziewa się około 100 firm z całego świata oraz kilka tysięcy gości, głownie kadry zarządzającej w branży spożywczej. Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zarezerwować stoiska podajemy link do strony:
 
 
Na wystawców i gości czeka bogaty program merytoryczny, który rozpocznie się tuż po oficjalnym otwarciu imprezy w dn. 9 kwietnia. Specjaliści z branży spożywczej będą mieli w czym wybierać, bo konferencje będą obejmowały m.in. branże: sadowniczą, mięsną, ekologiczną oraz ubezpieczeniową. Specjalne panele będą też poświęcone rynkom: wschodnim, francuskiemu oraz łotewskiemu. Ostatni dzień Warsaw Build 2014 upłynie pod znakiem jakości w produkcji mięsa i innej żywności, bezpieczeństwie i higienie w branży spożywczej oraz znakowaniu żywności i opakowań.
 
Szczegółowy program: http://worldfood.pl/program/
 
ITE Group i Lentewenc zapraszają na imprezę: importerów i eksporterów żywności oraz napojów, przedstawicieli sieci sklepów detalicznych, właścicieli sklepów i hurtowni spożywczych, producentów żywności i napojów, kierownictwo punktów HoReCa, właścicieli piekarni i cukierni, stowarzyszenia i władze lokalne.
 
Co, gdzie kiedy?
Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Luty przyniósł jeszcze większy import rzepaku i oleju rzepakowego do Polski
 • Luty przyniósł jeszcze większy import rzepaku i oleju rzepakowego do Polski

  W styczniu i lutym tego roku zaimportowano do Polski 151.428 ton rzepaku (w tym 62.155 ton w styczniu), głównie z Czech, Słowacji i Rumunii. Jest to wynik prawie dwukrotnie większy niż przed rokiem.
 • Produkcja mięsa w Europie przesuwa się na wschód
 • Produkcja mięsa w Europie przesuwa się na wschód

  Przeobrażenia gospodarcze i polityczne powodują zmiany w każdej branży. Sektor mięsa w UE jest tego idealnym przykładem – stopniowo, ale nieustannie zmniejsza się produkcja w „starej UE”...
 • Rosnące ceny jaj
 • Rosnące ceny jaj

  W drugiej połowie 2017 r. wystąpiła bardzo silny zwyżkowy trend cen na unijnym rynku jaj. Przyczyną było wykrycie niedozwolonych substancji i wycofanie dużych partii jaj z handlu detalicznego w...
 • IUNG stwierdził wystąpienie suszy rolniczej
 • IUNG stwierdził wystąpienie suszy rolniczej

  IUNG-PIB zgodnie z wymogami Obwieszczenia opracował wartości klimatycznego bilansu wodnego dla wszystkich gmin Polski (2478 gmin) oraz w oparciu o kategorie gleb określił w tych gminach aktualny...
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl