| Autor: redakcja1

Wspaniała zabawa dla pasjonatów technik zabytkowej i rolników

W dniach 18-19 sierpnia w Wilkowicach koło Leszna obędzie się jedna z najbardziej fascynujących imprez polowych w naszym kraju, która od lat skutecznie promuje polską tradycję oraz zachęca do unowocześniania gospodarstw rolnych.

Wspaniała zabawa dla pasjonatów technik zabytkowej i rolników
Wielkie emocje, pasja i biznes – tak w skrócie można opisać Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKĘ oraz odbywający się w tym samym czasie Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka, dwudniowy event na świeżym powietrzu, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony uczestników.
 
Już w sierpniu w Wilkowicach granice między handlem, a dobrą zabawą przestaną mieć znaczenie. Wszystko za sprawa wspaniałej atmosfery, której towarzyszyć będą rozmowy biznesowe oraz świetna zabawa. XIII edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA oraz XVII odsłona Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka to gwarancja wielu pozytywnych emocji, porządnej dawki wiedzy na temat nowych i starych ciągników. Udział w wydarzeniu to też doskonała okazja do tego, by porozmawiać z przedstawicielami firm rolniczych oraz pasjonatami kultowych maszyn.

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA to wydarzenie ukierunkowane na integrację branży rolniczej. Formuła wydarzenia umożliwia prezentację najnowocześniejszego sprzętu rolniczego właścicielom i zarządcom gospodarstw rolnych. Dwudniowe spotkanie sprzyja też budowaniu trwałych relacji, a szeroki zakres tematyczny, który obejmuje m.in. maszyny i urządzenia rolnicze, nawozy, nasiona, chemię rolniczą i inne artykuły, umożliwia odwiedzającym porównanie w jednym miejscu i czasie asortyment z różnych sektorów rolniczych. Wzorem zeszłorocznej edycji także i w tym roku do dyspozycji wystawców będzie profesjonalnie przygotowany teren wystawienniczy przygotowany na podłożu trawiastym, ogrodzony i strzeżony prze cały czas trwania wydarzenia. Dla wystawców ROLTECHNIKA to element należący do strategii rozwoju przedsiębiorstwa, a także narzędzie do kreowania wizerunku firmy. To również czas na zaprezentowanie oferty rolnikom poszukujących konkretnych rozwiązań maszynowych.
 
Zaletą udziału w Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA jest także możliwość uczestniczenia w Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych. W ubiegłym roku ten oryginalny i bardzo widowiskowy event zgromadził 180 wystawców, którzy zaprezentowali blisko 300 zabytkowych maszyn rolniczych (w tym przeszło 200 ciągników). Frekwencja dopisała również wśród zagranicznych kolekcjonerów. Zabytkowe traktory przyjechały z Niemiec, Austrii, Szwecji, Słowacji, Czech, Węgier i Holandii.
 
Organizatorami ROLTECHNIKI i Festiwalu są Międzynarodowe Targi Poznańskie, Gmina Lipno, Klub Traktor i Maszyna, Gminny Ośrodek Kultury Lipno, Parafia „Ewangelicko-Augsburska”.


Tagi:
źródło: