Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
ROLTECHNIKA 2015 – kultowe ciągniki i innowacyjne maszyny

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Przygotowania do jubileuszowej edycji Wystawy Rolniczej ROLETCHNIKA wchodzą w fazę najbardziej...

Przygotowania do jubileuszowej edycji Wystawy Rolniczej ROLETCHNIKA wchodzą w fazę najbardziej intensywnej promocji, której celem jest przyciągnięcie do Wilkowic przedstawicieli branży rolniczej zainteresowanych inwestycjami w nowoczesny sprzęt i maszyny oraz chętnych do poszerzenia swojej wiedzy.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA 2015

Organizatorzy dokładają starań, by X odsłona wydarzenia, która odbędzie się w dniach 22-23 sierpnia 2015 r., zapisała się w pamięci wystawców i zwiedzających jako najhuczniejszy event na świeżym powietrzu dedykowany branży rolniczej.  Firmy zaprezentują m.in. ciągniki oraz sprzęt rolniczy ułatwiający codzienne prowadzenie gospodarstwa. Zwiedzający będą mogli z bliska przyjrzeć się interesującym modelom maszyn i uzyskać informacje oraz wsparcie merytoryczne.
 
Tradycyjnie ROLTECHNIKA odbywa się w tym samym czasie, co XIV Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. – To bardzo emocjonujące wydarzenie przyciąga nie tylko profesjonalnych kolekcjonerów czy pasjonatów techniki zabytkowej, ale też szeroką publiczność. Rok temu podczas parady ciągników ponad 140 przedstawicieli z Polski, Czech, Holandii oraz Austrii zaprezentowało blisko 200 odrestaurowanych traktorów i maszyn rolniczych – podkreśla Łukasz Rachubiński.

(kliknij, aby powiększyć)

Fordson w wersji z gąsienicowej

Wiadomo już, że podczas festiwalu zostaną zaprezentowane wyjątkowe egzemplarze. Jednym z nich będzie Fordson w wersji z gąsienicowej, który jest chlubą Jana Sleursa z Belgii. W opinii właściciela maszyny takich właśnie Fordonów wyprodukowano zaledwie 80 szt. Ciągniki były przeznaczone do pracy na podmokłych terenach w Stanach Zjednoczonych. Organizatorzy przewidują również zmiany w Tractorpullingu, który odbędzie się podczas festiwalu. Do programu będą wprowadzone nowe kategorie.

Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Wspaniała zabawa dla pasjonatów technik zabytkowej i rolników
 • Wspaniała zabawa dla pasjonatów technik zabytkowej i rolników

  W dniach 18-19 sierpnia w Wilkowicach koło Leszna obędzie się jedna z najbardziej fascynujących imprez polowych w naszym kraju, która od lat skutecznie promuje polską tradycję oraz zachęca do...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki

  Rozpoczynamy odliczanie do najbardziej widowiskowego wydarzenia rolniczego w Polsce połączonego z cieszącym się ogromną popularnością Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im....
 • Roltechnika 2017 - podsumowanie
 • Roltechnika 2017 - podsumowanie

  Wilkowice położone w zachodniej części Polski, w powiecie leszczyńskim, w gminie Lipno stały się na dwa dni centrum zainteresowania miłośników starych maszyn i urządzeń rolniczych oraz...
 • Do Targów POLAGRA-PREMIERY zostało już tylko 7 dni!
 • Do Targów POLAGRA-PREMIERY zostało już tylko 7 dni!

  Sezon spotkań dla rolników w 2018 roku otworzą Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, które odbędą się w Poznaniu już po raz siódmy.
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl