| Autor: redakcja6

XIV Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW przed nami

W dniach 21-24 września bieżącego roku w Bednarach koło Poznania odbędzie się XIV Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW.

XIV Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW przed namiGłównym organizatorem tego wydarzenia jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Natomiast patronat honorowy nad nim sprawuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
 
Bogata oferta maszyn rolniczych oraz osiągnięć nowoczesnej nauki, która zaprezentowana zostanie podczas tego wydarzenia, spełni oczekiwania najbardziej wymagających gospodarzy. Każdy odwiedzający, oprócz zapoznania się z kompleksową ofertą środków produkcji i maszyn dla rolnictwa, będzie mógł uzyskać fachową pomoc o charakterze technicznym, agronomicznym i ekonomicznym.
 
Na tak spektakularnej wystawie nie zabraknie pokazu maszyn rolniczych, ładowarek, ładowaczy czołowych i opryskiwaczy na polach specjalistycznych. Chętni będą mogli skorzystać także z zajęć dydaktycznych w formie seminariów na takie tematy jak "Perspektywy wsparcia grup producentów rolnych w ramach PROW 2014 – 2020", „Obliczanie kosztów maszynowych w gospodarstwie rolnym" czy też "Ubezpieczenia w rolnictwie - obowiązkowe, ubezpieczenia na życie jako element zabezpieczenia kredytów, przedłużanie gwarancji rolniczych, właściwe szacowanie sumy ubezpieczeń budynków i konsekwencje niedoszacowania."
 
Dla tych, którzy nie będą mieli możliwości przybycia na te targi ekipa redakcyjna portalu Gospodarz.pl przygotuje fotorelację. Natomiast wszystkich przybyłych zapraszamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu redakcją na stoisku nr 420.
 
Serdecznie zapraszamy!

Zobacz co działo się w zeszłym roku.

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!