Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
XVIII Dni Ogrodnika w Gołuchowie

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach od 10 do 11 września 2016 r Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników...

W dniach od 10 do 11 września 2016 r Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa z odziałem w Kaliszu wspólnie z Wielkopolskim ośrodkiem Doradztwa Rolniczego oraz Polskim Związkiem Ogrodniczym organizuje największe targi ogrodnicze w Gołuchowie k. Kalisza.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


XVIII Dni Ogrodnika
 

XVIII Dni Ogrodnika to targi o charakterze promocyjno – konsultacyjnym przeznaczone dla producentów uprawiających warzywa pod osłonami i w polu, producentów roślin ozdobnych, sadowników plantatorów roślin jagodowych, szkółkarzy a także doradców i handlowców.
 

Blisko 200 firm zaprezentuje najnowsze technologie i środki produkcji dla ogrodnictwa m.in. środki ochrony roślin, nawozy, podłoża, stymulatory wzrostu. Ponadto firmy przedstawią najnowsze odmiany warzyw, roślin sadowniczych w tym jagodowych, roślin ozdobnych, oraz urządzenia techniczne do upraw pod osłonami i w polu, instalacje do fertygacji, lampy do doświetlenia asymilacyjnego. Na targach nie zabraknie także maszyn sortujących i pakujących jak i urządzeń ciepłowniczych, ciągników oraz maszyn ogrodniczych.
 

Podczas Dni Ogrodnika będzie można skorzystać z pomocy fachowców oraz z porad prawniczych mecenasa Błażeja Dahlke. Dodatkowo odbędą się seminaria w tym dotyczące m.in. znaczenia jakości wód do nawadniania i fertygacji, problemów polskich producentów pomidorów i ogórków oraz ochrony róż przed chorobami. Z kolei w niedziele odbędą się seminaria w których omawiane zostaną wymagania pokarmowe i nawożenie pomidorów szklarniowych, problemy w ochronie warzyw polowych oraz będzie można dowiedzieć się więcej na temat fertygacji róż uprawianych pod osłonami.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl