| Autor: kkj6

XX Agro-Targi 2011 w Starej Łubiance - relacja

W dniach 16-17 kwietnia tego roku w Starej Łubiance, w gminie Szydłowo odbyły się Agro-Targi. To była już XX edycja tej imprezy.

XX Agro-Targi 2011 w Starej Łubiance - relacja
 

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach, honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak i Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek.

 

W tym roku na odwiedzający mieli okazję zobaczyć nie tylko przepiękne maszyny i urządzenia przeznaczone do produkcji rolnej, ale także nabyć różnego rodzaju nawozy, środki ochrony roślin czy pasze.

 

Oczywiście można było również skorzystać z porad dotyczących Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013, a także uzyskać najnowsze informacje od doradców WODR.

 

Tradycyjnie już jak każdego roku największym zainteresowaniem cieszyły się naturalnie stoiska z branży ogrodniczej. Firmy działające w tym sektorze prezentowały różnego rodzaju nasiona, drzewka, sadzonki kwiatów, krzewów i drzewek ozdobnych oraz sprzęt i dekoracje do ogrodu.

 

Naturalnie nie mogło zabraknąć wystawy rękodzieła ludowego.

 

Targi w Starej Łubiance to także był ciekawy sposób na spędzenie czasu dla całych rodzin, które tłumnie odwiedzały stoiska handlowe. Poza tym spacerowi sprzyjała również piękna pogoda.

 

Z kolei dla miłośników jedzenia przygotowano różnego rodzaju smakołyki jak chociażby tradycyjna już pajda chleba ze smalcem, grillowane potrawy, czy nawet cukrowa wata.

 

Zapraszamy do galerii

 

XX Targi Rolnicze Stara Łubianka

 

XX Targi Rolnicze Stara Łubianka - otwarcie

 

XX Targi Rolnicze Stara Łubianka - nagrody

 Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!