| Autor: redakcja3

XXI Międzynarodowa Specjalistyczna Wystawa „BIEŁAGRO-2011”, Mińsk 7-10 czerwca 2011 r.

Serdecznie zachęcamy przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z partnerami białoruskimi do wzięcia udziału w XXI edycji Międzynarodowej Specjalistycznej Wystawy „BIEŁAGRO-2011” odbywającej się w Mińsku w dniach 7-10 czerwca br.

XXI Międzynarodowa Specjalistyczna Wystawa „BIEŁAGRO-2011”, Mińsk 7-10 czerwca 2011 r.

Targi „BIEŁAGRO” należą do największych imprez wystawienniczych branży rolno-spożywczej na Białorusi.

Organizatorem targów jest firma wystawiennicza JSC „MINSKEXPO” przy wsparciu Ministerstwa Rolnictwa i Żywności, Ministerstwa Przemysłu oraz Narodowej Akademii Nauk Republiki Białorusi. Profil targów obejmuje m.in.: maszyny i urządzenia rolnicze, traktory, nasiona i rośliny, wyposażenie do przetwórstwa zbóż, środki ochrony roślin, instalacje nawadniające, pasze dla zwierząt, produkty weterynaryjne, pszczelarstwo, urządzenia i wyposażenie do przetwórstwa żywności, maszyny i urządzenia do pakowania, mrożenia, przechowywania i transportu produktów rolno-spożywczych, technologie energetyczne, artykuły spożywcze.


W programie targów zaplanowano: prezentacje wystawców, seminaria i konferencje, konferencje prasowe oraz spotkania biznesowe.


Więcej informacji nt. targów, w tym listę tegorocznych wystawców oraz kontakt do organizatorów można znaleźć na stronie internetowej „BIEŁAGRO”: http://belagro.minskexpo.com/en/


Planowany jest udział w „BIEŁAGRO” przedstawicieli Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencji Rynku Rolnego. Ze swoim stoiskiem promocyjno-informacyjnym obecny będzie także Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Mińsku: http://minsk.trade.gov.pl/pl/kalendarium/detail/article,2889,MINSK_-_BELAGRO-2011.html


Firmy zainteresowane współpracą z kontrahentami białoruskimi, które nie mogą wziąć udziału w targach osobiście, mają możliwość przesłania swoich materiałów promocyjnych na stoisko WPHI. Prosimy przesyłać je na adres:


Pan Wiesław Pokładek

I Radca, kierownik

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji

ul. Wolodarskogo 6

220030 Mińsk

Białoruś


Przedsiębiorców biorących udział w targach „BIEŁAGRO” lub przesyłających materiały promocyjne na stoisko WPHI uprzejmie prosimy o przesłanie krótkiej informacji zwrotnej na adres: eksporter@arr.gov.pl

Źródło: http://www.arr.gov.pl


Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!