Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
XXII Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach 20-21 czerwca 2015 roku odbyły się XXII Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu,...

W dniach 20-21 czerwca 2015 roku odbyły się XXII Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu, zorganizowane przez miejscowy oddział Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Targi w tym roku zgromadziły ponad 500 firm i wystawców i były największą imprezą rolnicza na Pomorzu.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


XXII Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu

Największą powierzchnię Żuławskich Targów Rolnych w 2015 roku zajęli producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń rolniczych, którzy zaprezentowali najnowsze rozwiązania techniczne w tej branży. Pozostałe stoiska to z jednej strony szeroka gama nawozów sztucznych, środków ochrony roślin, pasz i dodatków paszowych, a z drugiej - technologie rolnictwa naturalnego z wykorzystaniem mikroorganizmów i probiotyków. Spory obszar targów przeznaczony był również dla oferty prezentowanej przez ogrodników (ok. 75 podmiotów). Ponadto, zobaczyć można było wyroby z wikliny, meble i ozdoby ogrodowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także stoiska z wyrobami wytwarzanymi metodami tradycyjnymi, tj. wędliny, chleby, nalewki, sery, sękacze producentów krajowych, jak również wystawców z Austrii i Litwy.

(kliknij, aby powiększyć)

 

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Integralną częścią Targów była Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, dzięki której można było zapoznać się z osiągnięciami hodowców gatunków zwierząt gospodarskich, czyli koni, świń, bydła mlecznego i bydła mięsnego. Najbardziej okazałym zwierzętom przyznano w niedzielę tytuł czempionów. Oprócz tego odbył się pokaz królików, drobiu ozdobnego, gołębi i kolekcji barwnych ptaków egzotycznych. W ramach akcji promocyjnej „Polska smakuje tradycją” zaprezentowany został pokaz gotowania tradycyjnych potraw.

(kliknij, aby powiększyć)


Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2

Google+


źródło:Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +2 pkt. razem głosów: 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl