Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie już w ten weekend!

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Setki wystawców z kraju oraz zagranicy, blisko 1000 wspaniałych okazów zwierząt, udział w...

Setki wystawców z kraju oraz zagranicy, blisko 1000 wspaniałych okazów zwierząt, udział w licznych pokazach, konkursach, a także spotkaniach edukacyjnych - tego może się spodziewać każdy, kto przybędzie na tegoroczną edycję Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend, tj. 24 - 25 czerwca 2017 roku na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Targi rolnicze

Co roku Szepietowo na dwa dni staje się miejscem przepełnionym znakomitymi okazami zwierząt hodowlanych, przyciągając tym samym rzeszę zarówno zwiedzających, jak i przedstawicieli z sektora agrobiznesu. Jak zapowiadają organizatorzy, tym razem będzie podobnie. Po raz kolejny pojawią się znani producenci maszyn rolniczych, wyposażenia budynków inwentarskich, urządzeń udojowych, jak również firmy paszowe, nawozowe, doradcze i finansowe. Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

Na łącznej powierzchni liczącej kilkanaście hektarów, w tym roku zjawi się około 400 wystawców. Zainteresowani rolnicy będą mogli zapoznać się z ofertą firm i porozmawiać z ich przedstawicielami na temat innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie gospodarki rolnej. 

Wystawa zwierząt

RWZH w Szepietowie będzie także doskonałą okazją do obejrzenia pięknych zwierząt hodowlanych, które o pierwsze miejsca będą ze sobą rywalizowały na odpowiednio przygotowanym ringu. Podczas dwudniowej wystawy, zwiedzający będą mogli zobaczyć bydło mleczne, bydło mięsne, konie, owce, drób, któliki, a także kozy. W Szepietowie pojawi się około 200 krów oraz jałowic różnych ras.

W sobotę, odbędzie się wycena zwierząt, dzięki której zostaną wyłonione superczempiony, czempiony, a także wiceczempiony.

W tym roku, już po raz piąty odbędzie się Ogólnopolska Wystawa Królików, która już na stałe wpisała się w program Wystawowy. Tegoroczna edycja sprowadzi ponad 500 królików różnych ras.

Dni z Doradztwem Rolniczym

Równolegle z wystawą maszyn i pokazami zwierząt dobędzą się Dni z Doradztwem Rolniczym. Będzie to świetna okazja, aby skorzystać z kompleksowej i fachowej porady z zakresu m. in. produkcji zwierzęcej, roślinnej, zasad integrowanej ochrony roślin, ekonomiki produkcji, przedsiębiorczości, ekologii i agroturystyki. Ponadto, zainteresowani będą mogli odwiedzić stoisko informacyjno-promocyjne Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz podległych agencji rolniczych.

Google+


źródło:Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl