Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Zapracuj na plony na Targach AGRO-PARK

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Przygotowania do prac polowych rozpoczynają się już wczesną wiosną. Właśnie w marcu...

Przygotowania do prac polowych rozpoczynają się już wczesną wiosną. Właśnie w marcu rolnicy oraz sadownicy zabierają się za wiele niezbędnych zabiegów, by przywrócić ziemię do życia po srogiej zimie.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


AGRO-PARK 2017

Początek marca jest szczególnie ważnym okresem, w którym występuje spiętrzenie obowiązków wymagających większej koncentracji. Mimo zwiększonego wysiłku fizycznego, warto znaleźć trochę czasu, by zapoznać się z nowymi trendami oraz innowacyjnymi maszynami, które z pewnością pomogą podczas prac polowych.

Rolników planujących nawożenie, siew kukurydzy i wiosenne opryski zapraszamy do odwiedzenia Targów Rolniczych AGRO-PARK. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 4-5 marca 2017 roku w Lublinie. Na odwiedzających czekać będą agregaty uprawowe, siewniki, opryskiwacze, pługi, brony  oraz cały niezbędny sprzęt do prac polowych. Wystawcy pochwalą się nowymi oraz dobrze znanymi modelami.

Swoją ofertę zaprezentują również firmy mające w portfolio artykuły do wyposażenia warsztatów, asortyment do budowy, modernizacji i wyposażenia budynków inwentarskich. Na szczególną uwagę zwiedzających zasługiwać będzie blisko 100 modeli ciągników światowych marek, które znajdą zastosowanie w każdej wielkości gospodarstwie. Ponadto na Targach pojawią się najnowsze kombajny zbożowe oraz cały niezbędny sprzęt do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów. W pawilonach wystawowych będzie można znaleźć także kilkanaście hodowli roślin, nawozy, środki chemiczne, silosy lejowe i płaskodenne.

– Poprawa efektywności pracy w gospodarstwach rolnych w naszym kraju, także w tych mniejszych, kilkuhektarowych, zależy od inwestycji w nowy sprzęt oraz maszyny rolnicze. Niezbędna jest także edukacja i nieustanne doskonale swoich kompetencji oraz specjalizacji produkcji. Temu służą właśnie Targi Rolnicze AGRO-PARK w  Lublinie – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. 
 
Targi AGRO-PARK stanowią również możliwość konfrontacji posiadanej już wiedzy podczas prelekcji prowadzonych przez specjalistów z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Dr Elżbieta Mielniczuk opowie o chorobach zbóż powodowanych przez grzyby toksykotwórcze, dr hab. Witold Chabuz poruszy zagadnienie współczesnych wyzwań w hodowli bydła i produkcji mleka w Polsce. Do debaty na temat wykorzystania świń ras krajowych w produkcji wieprzowiny wysokiej jakości zaprosi dr hab. Marek Babicz.

Zobacz, co działo się na Targach AGRO-PARK w 2016 roku

AGRO-PARK, który w ubiegłym roku odwiedziło ponad 22.000 osób, jest to zatem idealnym początkiem sezonu w branży rolniczej. To wydarzenie, które powinno przypaść do gustu zarówno doświadczonym, jak i młodym rolnikom. To okazja do spotkań się z osobistościami rolniczego środowiska, zgłębienia historii, tradycji i kultury rolniczej. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz produktu regionalnego. Do dyspozycji odwiedzających będzie również namiot gastronomiczny. Udział w Targach to możliwość zapoznania się z innowacyjnymi produktami oraz nowościami na sezon rolniczy 2017. Podczas Targów z łatwością można sięgnąć po wiedzę i praktyczne umiejętności.

– Mamy nadzieję, że kolejna edycja Targów AGRO-PARK stanie się źródłem wielu pozytywnych emocji, które kiełkować będą przez cały kolejny rok w postaci korzyści biznesowych – podkreśla Mirosław Wituch ze strony Targów Lublin.

Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-PARK

W 2017 roku rozpocznie się 6. sezon turnieju Precyzyjny Gospodarz. Pierwszych laureatów tegorocznych zmagań poznamy już 3 i 4 marca 2017 r. podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie. Już dziś zapisz się do konkursu.

Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +7 pkt. razem głosów: 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Nowe urządzenia turystyczne w lasach Beskidu Niskiego
 • Nowe urządzenia turystyczne w lasach Beskidu Niskiego

  Tuż przed sezonem turystycznym leśnicy z Nadleśnictwa Dukla (RDLP w Krośnie) przygotowują nową zabudowę znanego pola namiotowego przy rezerwacie „Przełom Jasiołki". Zestaw urządzeń dla...
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.

  Jak wynika z danych zebranych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, w lipcu bieżącego roku odnotowano wzrost sprzedaży ciągników rolniczych wobec czerwca br. Łączna...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl