| Autor: redakcja6

Zapraszamy na AGROTECH 2014

Jedne z najważniejszych wydarzeń branży rolnej w Polsce – XX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej odbędą się już w najbliższy weekend, w dniach od 7 do 9 marca 2014, na terenie Targów Kielce.

Zapraszamy na AGROTECH 2014
Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem, teran wystawowy będzie dostępny dla zwiedzających od piątku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 17:00 w piątek 7.03, od 9:00 do 17:00 w sobotę 8.03 oraz od 9:00 do 16:00 w niedzielę 09.03. Bilety wstępu będą dostępne przy kasie w cenach: 7 zł normalny oraz 4 zł ulgowy (dla młodzieży szkolnej i studenckiej oraz grup zorganizowanych powyżej 15 osób - opiekun bezpłatnie).

Podczas odbywających się po raz 20. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, na stoiskach wystawców będzie można zobaczyć setki najnowocześniejszych sprzętów niezbędnych w gospodarstwach rolnych. Organizatorzy, którymi są Targi Kielce, zapowiadają, iż wśród firm prezentujących swoje produkty znajdą się wystawcy nie tylko z Polski, ale z całego świata. Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku w targach wzięło udział aż 630 wystawców z 19 krajów, mi.n. Włoch, Niemiec, Francji, RPA, Szwajcarii i Korei. Podczas tegorocznej edycji, inicjatorzy imprezy spodziewają się podobnej liczby uczestników oraz blisko 55 tysięcy zwiedzających.
 
Wszyscy przybyli, oprócz zapoznania się z bogatą ekspozycją, będą mogli skorzystać również z fachowych porad konsultantów branżowych instytucji. Zwiedzanie ułatwią przygotowane na jubileuszową edycję nowości, m.in. nowe Centrum Kongresowe na 1000 osób, parking na pół tysiąca aut, specjalne hale wystawiennicze, zachodni terminal wejściowy oraz drogi dojazdowe z bezkolizyjnym zjazdem ze stron Krakowa, Warszawy i Łodzi.
 
Wystawie towarzyszyć będzie wiele ogólnopolskich wydarzeń, wśród których znajdzie się wręczenie Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz prestiżowej statuetki Maszyna Rolnicza Roku. Nie zabraknie także specjalistycznych konferencji oraz Krajowego Finału Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.
 
Oprócz maszyn i urządzeń rolniczych, ze względu na odbywające siew równolegle XIV Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami leśnymi LAS-EXPO, na wystawie zaprezentowane będą również narzędzia wykorzystywane w transporcie i obróbce drewna, środki ochrony lasu oraz zaawansowane systemy informatyczne.
 
Na jednych z ważniejszych wydarzeń w branży rolnej nie zabraknie także Redakcji Portalu Gospodarz.pl. Na naszym stoisku (H 68), będzie można między innymi wypełnić kupon w konkursie „Zbiornik Gospodarza” (czytaj więcej) oraz zakupić koszulki i inne "gospodarskie" gadżety. Serdecznie zapraszamy!

(kliknij, aby powiększyć)

Przejdź na następną stronę by zobaczyć program Targów AGROTECH 2014 i mapę Targów Kielce...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!