| Autor: kkj6

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt FARMA!

W dniach 10-13 lutego w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt FARMA 2011.

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt FARMA!

Celem targów FARMA jest prezentacja najnowszych światowych rozwiązań z zakresu produkcji zwierzęcej. Podczas targów około 100 firm zaprezentuje produkty i technologie z branż takich jak agrobudownictwo, żywienie, genetyka, weterynaria i bioenergia.

Patronat Honorowy nad targami FARMA sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Główny Lekarz Weterynarii. Głównym patronem medialnym wydarzenia jest miesięcznik TOP AGRAR, natomiast pozostałymi patronami są: TVP S.A., portal rp.pl i miesięcznik Czysta Energia.


Targom FARMA będą towarzyszyły bezpłatne seminaria i konferencje m.in. seminarium pt. „Bioenergia w rolnictwie” oraz konferencja pt. „Biogazownie – energia w odnawialnych źródeł”. Podczas seminarium pt. „Bioenergia w rolnictwie” przedstawiciele Biura Cukru i Biopaliw Agencji Rynku Rolnego omówią działania Agencji w zakresie monitorowania produkcji biogazu rolniczego.


W trakcie FARMY wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z porad firm i instytucji zajmujących się finansami, ubezpieczeniami i doradztwem w rolnictwie. Stoisko informacyjno-konsultacyjne ARR nr 18C, czynne w godz. 9-17, znajduje się w pawilonie 5.


Dodatkowo będzie można odwiedzić Salon Zielonek prezentujący kompleksową ofertę z zakresu technologii przygotowania pasz i produkcji kiszonek oraz Salon Agroenergii poświecony możliwościom pozyskania energii z roślin energetycznych i odpadów z produkcji rolno-spożywczej, zwłaszcza w zakresie biogazowni.


Podczas targów odbędzie się również II Europejski Dzień Młodego Rolnika i II edycja ogólnopolskiego konkursu "Najbardziej innowacyjny młody rolnik".


Dodatkowe informacje na temat targów można znaleźć na stronie: www.farma.mtp.pl


Warto odwiedzić Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt FARMA 2011, ponieważ kolejna edycja tych targów odbędzie się dopiero za 2 lata.


Źródło: http://www.arr.gov.pl/


Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!