ZETOR CRYSTAL na targach rolniczych Země živitelka

Już 45-ty raz z rzędu marka ZETOR bierze udział w Międzynarodowych Targach Země živitelka. Od 23 sierpnia do 28 sierpnia na terenie wystawowym w Czeskich Budziejowicach można zobaczyć wszystkie sześć modeli ciągników ZETOR. Głównym motorem jest ogólnoświatowe wprowadzenie zmodernizowanej serii ZETOR CRYSTAL HD. Wielokrotnie nagradzana maszyna świętuje w tym roku swoje 50 lecie.

ZETOR CRYSTAL na targach rolniczych Země živitelka

Jak co roku spółka ZETOR TRACTORS a.s. prezentuje swoje wyroby na poszukiwanych międzynarodowych targach rolniczych Země živitelka. Publiczność może podziwiać typowe czerwone kształty eleganckich maszyn na terenie wystawowym w Czeskich Budziejowicach w Pawilonie Z. Można tam zobaczyć maszyny wszystkich modeli UTILIX, HORTUS, MAJOR z nowym designem, PROXIMA lub FORTERRA. Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów na stoisku ZETOR jest wprowadzenie ulepszonej serii CRYSTAL w wersji HD o maksymalnej mocy 171 KM. Od 23 sierpnia zainteresowani z całego świata mogą zamówić nową maszynę.

2018-ty rok oznacza dla spółki ZETORU okres modernizacji modeli i wprowadzania nowych wyrobów na rynek. Od wiosny oferujemy maszyny o mocy od 40 do 70 koni mechanicznych – UTILIX oraz HORTUS. W lipcu seryjna produkcja MAJOR została wdrożona w nowym designie. W ciągu roku wdrożono modele ciągników PROXIMA oraz FORTERRA, które posiadają szczególne cechy bezpieczeństwa, takie jak układy hamulcowe itp. Wszystko było zaplanowane na jesień, kiedy zamierzaliśmy wprowadzić na rynek nowy ZETOR CRYSTAL HD. Cieszę się, że maszyna zostanie zaprezentowana profesjonalistom i udostępniona publicznie na rynku krajowym w ramach targów Zemi Živitelce. Jestem przekonany, że najmocniejszy ciągnik w portfelu zadowoli klientów nawiązując na 50-letnią historię tego modelu,“  mówi Marián Lipovský, dyrektor wykonawczy ZETOR TRACTORS a.s.mówi Marián Lipovský, dyrektor wykonawczy ZETOR TRACTORS a.s.Tagi:
źródło: