Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
ZETOR przedstawia szereg nowości na targach Agritechnica

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Brno, 13 listopada — Na tegoroczną edycję targów Agritechnika ZETOR przywiózł szereg...

Brno, 13 listopada — Na tegoroczną edycję targów Agritechnika ZETOR przywiózł szereg nowości. Do najbardziej oczekiwanych należała prezentacja pierwszego ciągnika w nowym, atrakcyjnym designie w produkcji seryjnej, czyli modelu MAJOR HS 80. Podczas trwających właśnie targów marka zapozna odwiedzających również z nowymi traktorami UTILIX i HORTUS o mocy od 40 do 70 koni. Będzie tu można obejrzeć także zmodernizowane modele PROXIMA i FORTERRA. Swoją ofertę wystawową firma kieruje również do partnerów zainteresowanych nabywaniem komponentów ZETOR, takich jak silnik, przekładnia czy układ napędowy.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Marka ZETOR po raz kolejny bierze udział na najważniejszych targach rolnych Agritechnica, odbywających się w niemieckim Hannoverze w dniach 12 – 18 listopada 2017 roku. Do najważniejszych nowości firmy ZETOR TRACTORS a.s. należy pierwsza maszyna z produkcji seryjnej w nowym atrakcyjnym ZETOR DESIGNIE. Będzie to MAJOR HS 80. Koncepcja nowej sylwetki traktorów ZETOR narodziła się już blisko trzy lata temu. Cel był jasny: by stworzyć produkt o znacznej wartości estetycznej i nadać marce ZETOR nową ikoniczną wizję, która będzie odzwierciedlać wartości spółki.
 
- W 2015 roku zaprezentowaliśmy światu nowoczesną, elegancką i rewolucyjną wizję wzorniczą. Reakcja była bardzo pozytywna, co przekonało nas o tym, że nowy design otworzy przed marką nowe możliwości, a my, oprócz tradycyjnego sprzętu „pod maską”, zaczniemy oferować również ciągniki, które już z daleka będą przyciągać uwagę. A dziś, dwa lata później, w tym samym miejscu przedstawiamy pierwszy model w nowym kształcie, który trafi na rynek w połowie przyszłego roku - wyjaśnił Robert Todt, dyrektor działu sprzedaży i marketingu ZETOR TRACTOR a.s.
 
Nowy design charakteryzują wyraziste kształty, które dodają ciągnikom dynamiki i siły, podkreślają emocje i wyrażają energię. Jest to jednocześnie innowacja funkcjonalna, bowiem teraz operator znacznie lepiej widzi z kabiny otoczenie ciągnika. Wprowadzono także nowe rozmieszczenie świateł, które teraz oświetlają znacznie większy obszar roboczy przed ciągnikiem.
 
- Wprowadzenie nowego designu modeli ciągników z linii MAJOR to pierwszy krok na naszej drodze. Stopniowo będziemy zmieniać oblicze wszystkich naszych modeli ciągników - dodał Robert Todt.
 
Wraz z nowym designem trwają prace nad modernizacją i rozszerzeniem oferty produktów. Na AGRITECHNICE prezentowane są dwie nowe linie modelowe ciągników UTILIX i HORTUS o mocy 40 do 70 koni.
 
- W ostatnich latach jesteśmy świadkami rozwoju ciągników o mocy poniżej 80 koni. Udział tego segmentu w rynku osiąga, w zależności od rynku, 10–30%. W reakcji na taką sytuację pragniemy wprowadzić na rynek dwa nowe modele ciągników w czterech specyfikacjach - wyjaśnił Robert Todt.
 
Nowa linia UTILIX składa się z modeli UTILIX HT 45 i UTILIX HT 55, zaś linia HORTUS obejmuje HORTUS CL 65 i HORTUS HS 65. Są to bardzo wydajne, proste w obsłudze i niewymagające pod względem konserwacji maszyny. Jednocześnie nowe modele rozszerzają naszą ofertę uniwersalnych ciągników o szerokim wykorzystaniu w ogrodnictwie, w lekkich robotach ziemnych, usługach komunalnych. Mogą być również używane z ładowaczem. Maszyny świetnie sprawdzą się również w przypadku rolników-amatorów. Na rynek trafią w pierwszym kwartale 2018 roku.
 
- Dzięki nawiązaniu współpracy z producentem ciągników TYM Tractor udało nam się rozbudować naszą ofertę produktów o 4 nowe modele. Nasz południowokoreański parter będzie dostarczać ZETOROWI maszyny według wymaganej specyfikacji - dodał Robert Todt.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2 3

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl