Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Zielona Gala, Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Już po raz dziewiąty na polach Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, w ramach Zielonej...

Już po raz dziewiąty na polach Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, w ramach Zielonej Gali, odbędą się prezentacje maszyn do zbioru i konserwacji pasz z użytków zielonych.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


W jednym miejscu i w jednym czasie będzie można porównać różne technologie, oferty handlowe maszyn zielonkowych przeznaczonych do produkcji sianokiszonek i siana, do transportu oraz zadawania pasz. Gospodarze będą mieli okazję dokonać pełnego przeglądu maszyn do zbioru zielonek. Zapoznają się z technologią zbioru, kosztami eksploatacji i wydajnością maszyn w ruchu.
 
Ważnym elementem Zielonej Gali będą wykłady na temat produkcji pasz z użytków zielonych i ich renowacji w województwie podlaskim. Można będzie dowiedzieć się m.in. o nowościach w produkcji pasz objętościowych, o niewykorzystanym potencjale białka z pola oraz o odpowiednim doborze gatunków traw do uzyskania wysokojakościowej paszy objętościowej w gospodarstwie.
 
Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego to wydarzenie towarzyszące Zielonej Gali.
 
Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje szeroką ofertę materiałów do budownictwa inwentarskiego oraz nowoczesne rozwiązania dla domu. Uzupełnieniem merytorycznym będą wykłady na temat innowacyjnych rozwiązań technologicznych stosowanych w budownictwie inwentarskim.
 
Targi to również okazja do skorzystania z fachowego doradztwa. Swoje stoiska będą miały liczne instytucje i organizacje działające na rzecz rolnictwa, na czele ze specjalistami z Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.
 
W majowy weekend odbędą się również warsztaty realizowane w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na temat produkcji rodzin i odkładów pszczelich jako dodatkowego dochodu z pasieki. Ponadto na targach prezentowane będą poletka doświadczalne PODR w Szepietowie.
 
Zapraszamy 24 i 25 maja do Szepietowa!

Przejdź na następną stronę, aby zobaczyć plakat targów...

1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl