| Autor: redakcja12

ZIELONE AGRO SHOW już w najbliższy weekend!

Już w ten weekend, od 27-28 maja odbędzie się kolejna edycja Wystawy ZIELONE AGRO SHOW 2017. Miejscem spotkań wystawców, zwiedzających gospodarzy i nie tylko, będzie Moto Park w miejscowości Ułęż.

ZIELONE AGRO SHOW już w najbliższy weekend!


ZIELONE AGRO SHOW

Jest to ważne wydarzenie ze względu na swoją specyfikację. To pierwsze takie Targi Rolnicze w Polsce, które poświęcone są nowoczesnej technice oraz technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Podczas tegorocznej edycji Targów w Ułężu, pojawią się nie tylko wystawcy prezentujący najnowocześniejsze maszyny rolnicze, ale także firmy, które w swoich szerokich ofertach przedstawią swoją produkcję, np. nasion, nawozów, pasz oraz dodatków paszowych, folie rolnicze, jak również elementy wyposażenia budynków inwentarskich.
 
ZIELONE AGRO SHOW jest świetną okazją i niezwykłym miejscem, aby rolnicy z województwa lubelskiego i okolic, mogli nie tylko obejrzeć czy porównać, ale przede wszystkim wybrać najlepsze dla siebie maszyny, które pojawiają się w ofertach światowych firm. Podczas Targów, przybyli gospodarze z pomocą wystawców i ekspertów, będą mogli dowiedzieć się więcej na temat konkretnych maszyn i urządzeń, a także zweryfikować dotychczas zebrane przez siebie informacje. Wszyscy przybyli rolnicy, będą mieli także możliwość zapoznania się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji oraz wydajnością maszyn poszczególnych marek.

Ważnym i jednocześnie nieodłącznym elementem lubelskich Targów Rolniczych są pokazy maszynowe poczas pracy. W tym roku, na polu pokazowym pojawią się maszyny do zbioru traw na zakiszanie. Zebrani rolnicy, będą mogli dokładnie przyjrzeć się ich pracy podczas wykonywanych poszczególnych czynności. Ponadto, dla zwiedzających przygotowano panel dyskusyjny zatytułowany: „Koszty i korzyści. Bez czego specjalistyczne gospodarstwo mleczne nie może się obejść”, a także seminarium poruszające kwestie „Innego spojrzenia na rozród bydła mlecznego, czyli jak zarobić na seksie” prowadzone przez dr Zbigniewa Lacha.
 

PROGRAM WYSTAWY

27 maja 2017 r.  (sobota)

godz. 9:00 – 17:00 –    Wystawa otwarta dla zwiedzających

godz. 11:00 – 12:30 –  Pokaz maszyn do zbioru traw na zakiszanie (Pola pokazowe)

godz. 12:30 – 13:30 –  Panel dyskusyjny: „Koszty i korzyści. Bez czego specjalistyczne
                              gospodarstwo mleczne nie może się obejść” (Namiot seminaryjny)

godz. 14:00 – 15:15 –  Seminarium „Inne spojrzenie na rozród bydła mlecznego,
                                czyli jak zarobić na seksie” - dr Zbigniew Lach (Namiot seminaryjny)                                                 

28 maja 2017r. (niedziela)     

godz. 9:00 – 17:00 –   Wystawa otwarta dla zwiedzających             

godz. 11:00 – 12:30 – Pokaz maszyn do zbioru traw na zakiszanie (Pola pokazowe)

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!