| Autor: redakcja1

ZIELONE AGRO SHOW już w ten weekend!

W dniach 25-26 maja odbędzie się kolejna edycja Wystawy ZIELONE AGRO SHOW 2019. Miejscem spotkań wystawców, zwiedzających gospodarzy i nie tylko, będzie Moto Park w miejscowości Ułęż

ZIELONE AGRO SHOW już w ten weekend!
Jest to ważne wydarzenie ze względu na swoją specyfikację. To pierwsze takie Targi Rolnicze w Polsce, które poświęcone są nowoczesnej technice oraz technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Podczas tegorocznej edycji Targów w Ułężu, pojawią się nie tylko wystawcy prezentujący najnowocześniejsze maszyny rolnicze, ale także firmy, które w swojej ofercie zaprezentują swoją produkcję, np. nasion, nawozów, pasz oraz dodatków paszowych, folie rolnicze, jak również elementy wyposażenia budynków inwentarskich.
 
ZIELONE AGRO SHOW jest świetną okazją i niezwykłym miejscem, aby rolnicy z województwa lubelskiego i okolic, mogli nie tylko obejrzeć czy porównać, ale przede wszystkim wybrać najlepsze dla siebie maszyny, które pojawiają się w ofertach światowych firm. W trakcie Targów, przybyli gospodarze z pomocą wystawców i ekspertów, będą mogli zorientować się w zakresie konkretnych maszyn i urządzeń, a także zweryfikować do tej pory zebrane przez siebie informacje. Wszyscy przybyli rolnicy, będą mieli także możliwość zapoznania się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji oraz wydajnością maszyn poszczególnych marek.

Ważnym i jednocześnie nieodłącznym elementem lubelskich Targów Rolniczych są pokazy maszynowe w trakcie pracy. W tym roku, na polu pokazowym pojawią się kosiarki i przetrząsacze a także prasy zwijające, praso-owijarki, przyczepy zbierające oraz sieczkarnie polowe. Zebrani rolnicy, będą mogli dokładnie przyjrzeć się ich pracy podczas wykonywanych poszczególnych czynności.
 
Ponadto, dla zwiedzających przygotowano pokaz udzielania pierwszej pomocy przez strażaków OSP w Nowodworze.

 


Tagi:
źródło: