| Autor: redakcja3

ZIELONE AGRO SHOW już w ten weekend!

W najbliższy weekend, od 26-27 maja odbędzie się kolejna edycja Wystawy ZIELONE AGRO SHOW 2018. Miejscem spotkań wystawców, zwiedzających gospodarzy i nie tylko, będzie Moto Park w miejscowości Ułęż.

ZIELONE AGRO SHOW już w ten weekend!

 

ZIELONE AGRO SHOW

Jest to ważne wydarzenie ze względu na swoją specyfikację. To pierwsze takie Targi Rolnicze w Polsce, które poświęcone są nowoczesnej technice oraz technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Podczas tegorocznej edycji Targów w Ułężu, pojawią się nie tylko wystawcy prezentujący najnowocześniejsze maszyny rolnicze, ale także firmy, które w swoich szerokich ofertach przedstawią swoją produkcję, np. nasion, nawozów, pasz oraz dodatków paszowych, folie rolnicze, jak również elementy wyposażenia budynków inwentarskich.
 
ZIELONE AGRO SHOW jest świetną okazją i niezwykłym miejscem, aby rolnicy z województwa lubelskiego i okolic, mogli nie tylko obejrzeć czy porównać, ale przede wszystkim wybrać najlepsze dla siebie maszyny, które pojawiają się w ofertach światowych firm. Podczas Targów, przybyli gospodarze z pomocą wystawców i ekspertów, będą mogli dowiedzieć się więcej na temat konkretnych maszyn i urządzeń, a także zweryfikować dotychczas zebrane przez siebie informacje. Wszyscy przybyli rolnicy, będą mieli także możliwość zapoznania się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji oraz wydajnością maszyn poszczególnych marek.

Ważnym i jednocześnie nieodłącznym elementem lubelskich Targów Rolniczych są pokazy maszynowe poczas pracy. W tym roku, na polu pokazowym pojawią się maszyny do zbioru traw na zakiszanie. Zebrani rolnicy, będą mogli dokładnie przyjrzeć się ich pracy podczas wykonywanych poszczególnych czynności. Ponadto, dla zwiedzających przygotowano seminarium zatytułowane: „Dobrostan wciąż niedoceniany”, a także seminarium poruszające kwestie „Jak obniżyć koszty produkcji mleka?” prowadzone przez dr inż. Grażynę Różyczką oraz seminaria Działania Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego na rzecz rolników i obszarów wiejskich i „Dobra kondycja łąk i pastwisk to czysty zysk”.
 

PROGRAM WYSTAWY

26 maja 2018 r.  (sobota)

godz. 9:00 – 17:00 –    Wystawa otwarta dla zwiedzających

godz. 11:00 – 12:00 –  Pokaz maszyn, część 1 - prezentacja kosiarek i przetrząsaczy

godz. 12:00 - Pokaz prawidłowego ustawienia roboczego kosiarki (pola pokazowe)

godz. 12:00 – 12:30 –  Seminarium "Działania Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego na rzecz rolników i obszarów wiejskich - Sławomir Pils - Dyrektor Lubelskiego Ośrodka Rolniczego w Końskowoli (Namiot seminaryjny)

godz. 12:30 – 13:00 –  Seminarium „Jak obniżyć koszty produkcji mleka?” - dr inż. Grażyna Różycka - Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli (Namiot seminaryjny) 

godz. 13:00 - 14:00 - Pokaz maszyn, część 2 - prezentacja pras zwijających, praso-owijarek, przyczep zbierających oraz sieczkarni polowych (pola pokazowe)

Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło: