Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
ZIELONE AGRO SHOW już w ten weekend!

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W najbliższy weekend, od 26-27 maja odbędzie się kolejna edycja Wystawy ZIELONE AGRO SHOW...

W najbliższy weekend, od 26-27 maja odbędzie się kolejna edycja Wystawy ZIELONE AGRO SHOW 2018. Miejscem spotkań wystawców, zwiedzających gospodarzy i nie tylko, będzie Moto Park w miejscowości Ułęż.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


 

ZIELONE AGRO SHOW

Jest to ważne wydarzenie ze względu na swoją specyfikację. To pierwsze takie Targi Rolnicze w Polsce, które poświęcone są nowoczesnej technice oraz technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Podczas tegorocznej edycji Targów w Ułężu, pojawią się nie tylko wystawcy prezentujący najnowocześniejsze maszyny rolnicze, ale także firmy, które w swoich szerokich ofertach przedstawią swoją produkcję, np. nasion, nawozów, pasz oraz dodatków paszowych, folie rolnicze, jak również elementy wyposażenia budynków inwentarskich.
 
ZIELONE AGRO SHOW jest świetną okazją i niezwykłym miejscem, aby rolnicy z województwa lubelskiego i okolic, mogli nie tylko obejrzeć czy porównać, ale przede wszystkim wybrać najlepsze dla siebie maszyny, które pojawiają się w ofertach światowych firm. Podczas Targów, przybyli gospodarze z pomocą wystawców i ekspertów, będą mogli dowiedzieć się więcej na temat konkretnych maszyn i urządzeń, a także zweryfikować dotychczas zebrane przez siebie informacje. Wszyscy przybyli rolnicy, będą mieli także możliwość zapoznania się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji oraz wydajnością maszyn poszczególnych marek.

Ważnym i jednocześnie nieodłącznym elementem lubelskich Targów Rolniczych są pokazy maszynowe poczas pracy. W tym roku, na polu pokazowym pojawią się maszyny do zbioru traw na zakiszanie. Zebrani rolnicy, będą mogli dokładnie przyjrzeć się ich pracy podczas wykonywanych poszczególnych czynności. Ponadto, dla zwiedzających przygotowano seminarium zatytułowane: „Dobrostan wciąż niedoceniany”, a także seminarium poruszające kwestie „Jak obniżyć koszty produkcji mleka?” prowadzone przez dr inż. Grażynę Różyczką oraz seminaria Działania Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego na rzecz rolników i obszarów wiejskich i „Dobra kondycja łąk i pastwisk to czysty zysk”.
 

PROGRAM WYSTAWY

26 maja 2018 r.  (sobota)

godz. 9:00 – 17:00 –    Wystawa otwarta dla zwiedzających

godz. 11:00 – 12:00 –  Pokaz maszyn, część 1 - prezentacja kosiarek i przetrząsaczy

godz. 12:00 - Pokaz prawidłowego ustawienia roboczego kosiarki (pola pokazowe)

godz. 12:00 – 12:30 –  Seminarium "Działania Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego na rzecz rolników i obszarów wiejskich - Sławomir Pils - Dyrektor Lubelskiego Ośrodka Rolniczego w Końskowoli (Namiot seminaryjny)

godz. 12:30 – 13:00 –  Seminarium „Jak obniżyć koszty produkcji mleka?” - dr inż. Grażyna Różycka - Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli (Namiot seminaryjny) 

godz. 13:00 - 14:00 - Pokaz maszyn, część 2 - prezentacja pras zwijających, praso-owijarek, przyczep zbierających oraz sieczkarni polowych (pola pokazowe)

Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych w Szepietowie
 • Najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych w Szepietowie

  Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na X Ogólnopolska Wystawę Bydła Hodowlanego, XXV Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, które...
 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach
 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach

  Przed właścicielami gospodarstw rolnych najgorętszy okres w rok, czyli czas prac polowych. Tymczasem w Poznaniu trwają w najlepsze przygotowania do XIII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA, która...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.

  Jak wynika z danych zebranych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, w lipcu bieżącego roku odnotowano wzrost sprzedaży ciągników rolniczych wobec czerwca br. Łączna...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl