| Autor: redakcja1

AGRO-PARK Lublin - w marcu od 2015 r.

Podczas tegorocznych targów AGRO SHOW w Bednarach, w dniu 19 września 2014 roku odbyła się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli Międzynarodowych Targów Poznańskich i Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

AGRO-PARK Lublin - w marcu od 2015 r.
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"

AGRO-PARK Lublin


W trakcie jej trwania uczestnicy zostali poinformowani o zmianach jakie zajdą w przyszłym roku. Otóż najbardziej istotną jest podjecie współpracy między obydwoma tymi podmiotami w kwestii przygotowania przyszłorocznej edycji targów AGRO-PARK Lublin.
 
W tym roku targi te odbywają się po raz ostatni w terminie październikowym, a już od następnej edycji będzie obowiązywał nowy termin, który w 2015 roku przypada na 7-8 marca.
 
- Marzec, to tak naprawdę jest taki czas, kiedy większość rolników zaczyna się zastanawiać jakie maszyny potrzebuje, od kogo odkupić te maszyny. Bardzo wielu z nich, ma posprzedawane zbiory z poprzednich lat. To jest taki moment, kiedy rzeczywiście podejmują decyzje. Zresztą wtedy też się często zaczynają różne linie kredytowe – wyjaśnia Aleksandra Gralik, Prezes Zarządu Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
 
Według organizatorów początkowo AGRO-PARK Lublin będzie odbywał się w cyklu corocznym. Niemniej jednak nie jest wkluczona organizacja tej imprezy co dwa lata, naprzemiennie z POLAGRA PREMIERY.
 
Zapraszmy do obejrzenia wywiadów na temat marcowego terminu targów AGRO-PARK z Aleksandrą Gralik - Prezes Zarządu Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz Wiceprezesem Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich sp. z o.o. - Tomaszem Kobierskim.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!