| Autor: redakcja1

Znamy wystawców Targów Agro-Park

XIII edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK odbędzie się na terenie Targów Lublin w dniach 29.02 – 1.03 2020 roku. W nadchodzącej edycji Targów Rolniczych Agro-Park nie zabraknie przedstawicieli topowych marek, z różnych dziedzin branży rolniczej. John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Valtra, Kubota, Deutz Fahr, Case IH  czy Steyr to tylko kilka wybranych. Co roku udział w targach bierze ponad 200 wystawców reprezentujących najbardziej rozpoznawalne marki rolnicze na polskim rynku.

Znamy wystawców Targów Agro-Park
Wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy maszyn rolniczych wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów jak i przechowywania plonów. Obecni będą także przedstawiciele sektora hodowli z asortymentem dla gospodarstw zajmujących się chowem zwierząt.
Targi Rolnicze Agro-Park są kierowane do rolników, właścicieli i osób zarządzających gospodarstwami rolnymi oraz do przedstawicieli firm usługowych. To najlepsze miejsce, aby z bliska zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także uzyskać informację dotyczące dofinansowań.
Weź udział w bezpłatnych szkoleniach ARiMR i innych wydarzeniach.
 
Zapraszamy do skorzystania ze specjalnego bezpłatnego szkolenia z obsługi portalu IRZPlus organizowanego wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział w Lublinie. W programie także specjalistyczne szkolenie prowadzone przez ekspertów z zakresu podatku VAT w rolnictwie, organizowane przez Lubelską Izbę Rolniczą. W tym samym czasie będzie się odbywał także Kiermasz Produktów Regionalnych i Okazjonalnych.
 
Przyjedź na Targi w grupie
 
Chcesz zorganizować przyjazd ze znajomymi? Polecamy skorzystanie z wyjątkowej oferty dofinansowania przejazdu dla grup powyżej 15 osób. Wartość dopłaty wynosi 2 zł + 8% VAT do każdego kilometra przejechanego w stronę Lublina. Maksymalny odcinek trasy z dofinansowaniem to 250 km. Dofinansowanie na przyjazdy nie obowiązuje w niedzielę 1 marca 2020 r.
 
Serdecznie zapraszamy na teren Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!