| Autor: mikolaj

Zofia Szalczyk na Targach World Food 2014

W środę, 9 dnia kwietnia 2014 r., rozpoczęły się Targi World Food Warsaw 2014. Jest to impreza skierowana do profesjonalistów z branży żywnościowej. Bogato przedstawiają się ekspozycje produktów rolno-spożywczych oraz napojów, przypraw, dodatków do żywności i półproduktów.

Zofia Szalczyk na Targach World Food 2014
Targi odwiedziła podsekretarz stanu Zofia Szalczyk, która podkreśliła, że udział w tych targach stwarza możliwości zapoznania się z szeroką ofertą produktów z Polski, Europy i świata.

W tegorocznej edycji uczestniczą firmy sektora rolno-spożywczego z całego świata, m.in. Łotwy, Wielkiej Brytanii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Rosji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Tajlandii, Niemiec, Turcji i Malezji.

Targi World Food to prezentacja przedstawicieli wszystkich branż sektora rolno-spożywczego, są tu producenci wyrobów piekarniczych i cukierniczych, miodów i produktów pszczelarskich, a także mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowiny, makaronów, wyrobów mleczarskich, owoców i warzyw, mrożonek. Jest tu także prezentowany najnowszy sprzęt i maszyny przetwarzające.

Czytaj więcej o Targach World Food Warsaw 2014

Odwiedzający targi to przede wszystkim specjaliści o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych, szukający produktów najwyższej jakości, innowacji i alternatywnych rozwiązań dla swoich firm.
 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!