| Autor: mikolaj

BGŻ BNP Paribas ponownie najlepszym bankiem dla rolnika

Bank BGŻ BNP Paribas zajął ponownie pierwsze miejsce w drugiej edycji rankingu Bank Najlepszy dla Rolnika 2017 przygotowanym przez agencję badawczą Martin&Jacob.

BGŻ BNP Paribas ponownie najlepszym bankiem dla rolnika

Banki, które brały udział w rankingu, zostały poddane ocenie przez 1200 rolników w czterech kategoriach: oferta bankowa, jakość obsługi, warunki lokalowe oraz opinia o banku. Badanie przeprowadzono na próbie rolników, którzy korzystają z produktów bankowych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego.

Z tegorocznego badania wynika, że współczesny rolnik wciąż ceni kontakt bezpośredni z doradcą, dyskrecję obsługi, indywidualne podejście do klienta oraz prostą i zrozumiałą komunikację. Jednocześnie badani rolnicy deklarują również coraz częstsze wykorzystywanie bankowości elektronicznej do kontaktu z bankiem.

Cieszymy się, że w tegorocznej edycji rankingu nasz bank jest ponownie liderem. Wynik ten potwierdza, że posiadamy ugruntowaną pozycję w obszarze agro, a blisko 100 lat doświadczenia w obsłudze klientów z tego sektora i rzetelność biznesowa to przewagi, dzięki którym klienci decydują się na współpracę z nami. Z drugiej strony badanie dostarcza nam cennej wiedzy z obszarów, w których powinniśmy zintensyfikować działania, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów – powiedział Bartosz Urbaniak, członek Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas, odpowiedzialny za obszar Bankowości MŚP i Agro. – Jednocześnie sytuacja rynkowa, niesprzyjające czynniki zewnętrzne powodują, że jako lider z większą uwagą niż dotychczas przyglądamy się branży agro, by jeszcze bardziej elastycznie i innowacyjnie reagować na pojawiające się potrzeby klientów. Wspiera nas w tym Grupa BNP Paribas, która dostarcza nam rozwiązania dotyczące m.in. leasingu, ubezpieczeń czy zabezpieczenia cen produktów rolnych – dodał Bartosz Urbaniak.Tagi:
źródło: