| Autor: redakcja4

IX Święto Gęsi już wkrótce

W sobotę 22 lipca 2012, w Amfiteatrze w Biskupcu, odbędzie się dziewiąta edycja Święta Gęsi. Biskupiec to wieś gminna leżąca w powiecie nowomiejskim, w województwie warmińsko-mazurskim.

IX Święto Gęsi już wkrótce
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"Specjalnie z tej okazji przygotowano szereg atrakcji. Odbędzie się m.in. szybki kurs gotowania oraz degustacja potraw z gęsi. Będą miały miejsce także liczne konkursy z udziałem tychże potraw. Publiczność będzie mogła wziąć czynny udział w zabawie i pełnić pełnić rolę jury. Przewidziane są również inne konkursy i zabawy dla gości.
 
Przyjemne otoczenie będzie stwarzać koncert zespołu Nocna Zmiana Bluesa. Atrakcją będzie także Grupa Cyrkowa Heca oraz kabaret Kuzyni. Gwiazdą wieczoru ma zostać zespół Volver. Na koniec dnia przewidziano zabawę taneczną.
 
Organizatorami tego wydarzenia jest Iławskie Stowarzyszenie Producentów Gęsi wraz z Wójtem Gminy Biskupiec. Współorganizatorami IX Święta Gęsi jest Krajowy Związek Grup Producentów Rolnych – Izba Gospodarcza. Impreza została sfinansowana z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego. Patronat nad tym wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Marek Sawicki. Patronat medialny natomiast objął m.in. Twój portal rolniczy Gospodarz.pl
 
Już niedługo zapraszamy na relację i fotorelację z tego wydarzenia!

Zobacz co działo się w zeszłym roku!

Zapraszamy do obejrzenia galerii i filmu z poprzedniej edycji.
 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!