Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Koniec roku szkolnego 2014/2015. List ministra Marka Sawickiego

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Dziś zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Niektóre klasy miały już swoje zakończenia w...

Dziś zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Niektóre klasy miały już swoje zakończenia w środy i czwartki jednak zdecydowana większość uczniów właśnie dzisiejszego dnia odbierze świadectwa. Z tej okazji w liście do Dyrektorów szkół rolniczych, Nauczycieli, Uczniów i Rodziców zwrócił się minister Marek Sawicki.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Szanowni Państwo,

za chwilę zakończy się kolejny rok szkolny.

Mam nadzieję, że wszyscy Państwo żegnacie go w poczuciu dobrze spełnionych obowiązków i z satysfakcją będziecie korzystać z letniego, zasłużonego odpoczynku.

Drodzy Uczniowie,

myślę, że z radością przybyliście dziś do Szkoły, bo to dzień pochwał, życzeń, nieograniczonych obietnic na przyszłość. Wszystkim gratuluję wyników, jeśli tylko w ich uzyskaniu podjęliście trud odpowiedni do swoich możliwości, bo „Prawdziwie wielkim jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć”/Jan Paweł II/. A tym, którym udało się uzyskać jeszcze więcej, bo są zwycięzcami w konkursach wiedzy, umiejętności lub w sportowej rywalizacji – szczególnie gratuluję. Jesteście wzorową wizytówką szkół rolniczych.

Szanowni Państwo Nauczyciele,

dziękuję za Waszą rzetelność i wytrwałość w realizacji zadań edukacyjnych i wychowawczych. Dzięki Wam, kolejne pokolenia uczniów zdobyły nową wiedzę i umiejętności. Dzięki Wam także, młodzież wzbogaciła się w nieprzemijające wartości jakimi są: dobro, prawda, solidarność i społeczne zaangażowanie.

Państwu Rodzicom dziękuję za współpracę z nauczycielami w tworzeniu, nie tylko w szkole, jak najlepszych warunków do osiągania przez Wasze dzieci edukacyjnych sukcesów.

Drodzy Absolwenci,

gratuluję Wam wytrwałości w dążeniu do uzyskania kwalifikacji zawodowych. Życzę, aby dyplomy otworzyły Wam drzwi do pomyślnej przyszłości, dały możliwość wykorzystania w praktyce tego, czego nauczyliście się w Szkole, w efekcie przyczyniły się do poczucia spełnienia nie tylko w życiu zawodowym.

Wszyscy Państwo zasługujecie na odpoczynek. Życzę, aby podczas wakacji nie zabrakło słonecznej pogody i niezapomnianych przeżyć, do których z przyjemnością będziecie wracać  nawet po latach.

Proszę nie zapomnieć, że gwarancją dobrego wypoczynku jest racjonalne zachowanie, niech młodzieńczą fantazję powstrzymuje rozsądek.

A Państwu i sobie życzę  - abyśmy wszyscy dziś się żegnający powitali we wrześniu nowy rok szkolny - zadowoleni, pełni witalnych sił, chęci do realizacji nowych zadań i podjęcia ciekawych wyzwań.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • „Gospodarz w Szkole”. Szkoła Podstawowa nr 4 w Swarzędzu
 • „Gospodarz w Szkole”. Szkoła Podstawowa nr 4 w Swarzędzu

  W czwartek, 26 stycznia 2017 roku, Redaktorzy Portalu Gospodarz.pl odwiedzili Szkołę Podstawową nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu.
 • Słaba sezonowa poprawa koniunktury rolnej
 • Słaba sezonowa poprawa koniunktury rolnej

  W II kwartale 2018 r. koniunktura w polskim rolnictwie nieznacznie się poprawiła. Wartość wskaźnika koniunktury IRG SGH (IRGAGR) zwiększyła się o 1,4 punktu, z poziomu -3,1 pkt do -1,7 pkt.
 • Produkty mleczne, owoce i warzywa w szkole
 • Produkty mleczne, owoce i warzywa w szkole

  Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przekazał do rozpatrzenia przez Stały Komitet Rady Ministrów projekt rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wysokości środków finansowych przeznaczonych na...
 • Osłabienie się koniunktury rolnej
 • Osłabienie się koniunktury rolnej

  Wartość wskaźnika koniunktury IRG SGH (IRGAGR) obniżyła się o 7,6 punktu, z poziomu +4,5 pkt do -3,1 pkt. Spadek wartości IRGAGR jest głównie skutkiem zmniejszenia się wartości wskaźnika...
 • Las w czterech odsłonach
 • Las w czterech odsłonach

  Uczniowie z integracyjnej szkoły podstawowej w Biłgoraju przez cały ubiegły rok uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez leśników z Nadleśnictwa Biłgoraj (RDLP w Lublinie).
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl