Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
PZU o szkodach w wyniku nawałnic z 11/12 sierpnia 2017 roku

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Niespodziewana nawałnica, która pojawiła się w niektórych regionach Polski z dnia 11/12...

Niespodziewana nawałnica, która pojawiła się w niektórych regionach Polski z dnia 11/12 sierpnia br. zaskoczyła wielu z nas i tak naprawdę dopiero w tak trudnych sytuacjach zaczynamy zastanawiać się nad bezpieczeństwem naszego majątku. Oczywiście, jeśli jesteśmy ubezpieczeni to jakoś wybrniemy z tej ciężkiej sytuacji, jednak, gdy takowego ubezpieczenia nie posiadamy, niestety, ale budżet, który może dotyczyć poniesionych star niekiedy bywa ogromny.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Powszechny Zakład Ubezpieczeń przyjał już zgłoszenie kilkudziesięciu tysięcy szkód związanych z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, tj. skumulowanymi jednocześnie trzema ryzykami: huraganem, deszczem nawalnym, a także gradobiciem, które nawiedziły Polskę właśnie podczas nocy. Sytuacja dotyczyła także ubezpieczenia majątkowego - tzn. budynków, mienia ruchomego czy też upraw, które jeszcze również ze względu na warunki pogodowe nie zostały zebrane do dnia 11 sierpnia z pól. Głównie chodzi o pszenicę oraz kukurydzę, które zostały niezebrane z pola i może w jakiś sposób przetrwają okres wegetacyjny mimo pojawienia się tej klęski żywiołowej.
 
Mówiąc o szkodach, w szczególności chodzi tutaj o budynki gospodarstw rolnych. Niemniej są gospodarstwa, które zostały uszkodzone całkowicie, a także i takie, w których zostały uszkodzone pokrycia dachowe, mienie znajdujące sie w budynkach magazynowych, a także i hodowane zwierzęta.

Warto podkreślić, że zakład ubezpieczeń PZU S.A. wychodzi z ofertą ubezpieczeniowaą dla klientów, a w swojej ofercie posiada, m.in. ubezpieczenie budynków w gospodarstwach rolnych (dobrowolne lub obowiązkowe), 
dobrowolne ubezpieczenia mienia ruchomego w gospodarstwach rolnych, dobrowolne ubezpieczenie zwierząt, dobrowolone ubezpieczenie dotowane zwierząt gospodarskich.

Niniejsze oferty dotyczą osób fizycznych związanych z działalnością gospodarczą, mając przede wszystkim na myśli ubezpieczenia mienia osób fizycznych na terenie miast. Niestety, ale te również zaowocowały dużą ilością szkód. Obecnie, PZU obsługuje szkody pod kątem obsługi technicznej likwidacji szkód jak i już po wypłatę odszkodowań.


Przeczytaj

Ubezpieczenia upraw w 2018 roku

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl