| Autor: redakcja1

Ursus coraz chętniej wybieraną dzielnicą. Sprawdź, czym przyciąga nowych mieszkańców

Bezpieczeństwo, coraz lepsza infrastruktura, dobre połączenia komunikacyjne z centrum, stosunkowo tanie nieruchomości – to tylko niektóre zalety warszawskiej dzielnicy Ursus. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto w niej zamieszkać.

Ursus coraz chętniej wybieraną dzielnicą. Sprawdź, czym przyciąga nowych mieszkańców
W ostatnim czasie Ursus rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają m.in. nowe szkoły, przedszkola, place zabaw czy też baseny. Zaplanowane jest także stworzenie parku ekologicznego. Poza tym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum: można tam z niej dojechać w 15–20 min, zarówno samochodem, jak i komunikacją zbiorową. Ponadto – jak wynika ze statystyk – Ursus to najbezpieczniejsza dzielnica stolicy.
 
Do zamieszkania w Ursusie zachęcają również korzystne – jak na Warszawę – ceny mieszkań na rynku pierwotnym. Ci, którzy nie chcą się przeprowadzać, mogą kupić lokal pod wynajem.

- Na kawalerce i mieszkaniu dwupokojowym możemy zyskać ok. 9% rocznie, natomiast na mieszkaniu trzypokojowym – ok. 8%. W porównaniu do lokat, które są na rynku, jest to bardzo atrakcyjna oferta finansowa – mówi w wywiadzie dla agencji informacyjnej infoWire.pl Adam Dąbkowski, dyrektor generalny Nexity Polska.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!