| Autor: redakcja1

Już niedługo VII Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego „Sielinko 2012”

Już niebawem, bo w dniach 12-13 maja bieżącego roku odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiej Wystawy Bydła Hodowlanego w miejscowości Sielinko nieopodal Opalenicy.

Już niedługo VII Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego „Sielinko 2012”Organizatorami tego wydarzenia są: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu oraz Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Warszawie.
 
Podczas wystawy zostanie zaprezentowanych blisko 160-180 sztuk bydła z całej Polski. Wszystkie zwierzęta będą prezentowane w różnych kategoriach wiekowych bydła mlecznego, w tym krów mlecznych i jałówek hodowlanych.
 
Każdy z przybyłych będzie miał możliwość obejrzenia zwierząt, z których zostaną wyłonieni laureaci. Z kolei dla tych, którzy nie będą mogli przybyć redakcja Portalu Rolniczego Gospodarz.pl przygotuje relację i fotorelację z wystawy. To także doskonałe miejsce do spotkania się bezpośrednio z naszą ekipą.
 
Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Zobacz co działo się rok temu.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!