| Autor: redakcja12

Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców z Olsztyna

Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z Business Insider Polska zapraszają małych i średnich przedsiębiorców na bezpłatny cykl warsztatów Biznes Akademii. Tegoroczne warsztaty odbywają się pod hasłem „Jak sfinansować rozwój małej i średniej firmy – przegląd opcji i doświadczenia praktyków”.

Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców z Olsztyna
- Biznes Akademia ma na celu wpieranie przedsiębiorców w podnoszeniu ich efektywności na rynkach lokalnych i zagranicznych. Dzięki sesjom plenarnym prowadzonym przez doświadczonych ekspertów, przygotowanym specjalnie z myślą o problemach MŚP, przedsiębiorcy zdobędą widzę teoretyczną na temat strategicznego zarządzania firmą. Podczas warsztatów będą mieli okazję do sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce, a także do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Warsztaty w ramach Biznes Akademii odbywają się od  2013 roku. Od tego czasu w spotkaniach wzięło udział ponad 600 przedsiębiorców – podkreśliła Agnieszka Jackiewicz-Zatyka, Dyrektor Zarządzający Pionu Zarządzania Siecią Sprzedaży MSP.
 
Podczas tegorocznych spotkań przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się m.in. jak ekspansja zagraniczna zmienia priorytety w opcjach finansowania, uzyskać informacje na temat dostępnych możliwości pozyskania kapitału, finansowaniu o charakterze udziałowym, a także przybliżyć tematy leasingu i faktoringu.
 
Najbliższe warsztaty odbędą się w Olsztynie już 9 listopada w Przystań Hotel&Spa. Spotkanie dla przedsiębiorców z Olsztyna poprowadzi Roman Młodkowski – dyrektor programowy magazynu Forbes. Warsztaty Biznes Akademii odbyły się już w Łodzi, Wrocławiu i Krakowie. Kolejne, a zarazem ostatnie tegoroczne spotkanie zaplanowane jest 7 grudnia 2017 w Gniewie. 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!